اختصاصی/ در جلسه پسماند شهرستان املش ، فرماندار شهرستان املش از رشیدی نژاد شهردار رانکوه در در خصوص  مدیریت پسماند در این حوزه تقدیر کرد.   به گزارش خبرنگار صبح رانکوه، فرماندار شهرستان املش در این جلسه اظهار داشت: مشکل دفن زباله باید با مدیریت شهرداران و بخشداران با هماهنگی محیط زیست مرتفع شود تا […]

اختصاصی/ در جلسه پسماند شهرستان املش ، فرماندار شهرستان املش از رشیدی نژاد شهردار رانکوه در در خصوص  مدیریت پسماند در این حوزه تقدیر کرد.

 

به گزارش خبرنگار صبح رانکوه، فرماندار شهرستان املش در این جلسه اظهار داشت: مشکل دفن زباله باید با مدیریت شهرداران و بخشداران با هماهنگی محیط زیست مرتفع شود تا شهرستانی که بنام بهشت گیلان معروف شده است دوباره زبان زد عام و خاص گردد.

در  ادامه این جلسه فرماندار املش از تلاشهای شهرداری رانکوه در حوزه پسماند زباله و تفکیک از مبدا، از ادارات و دستگاههای شهرستان خواهان تلاش بیشتر در این حوزه  گردید.

مهندس رشیدی نژاد شهردار رانکوه  در ادامه این جلسه گفت: پس از  گذشت حدود یک سال از جلسه با شورای آموزش و پرورش شهرستان که در تاریخ ۹۴/۸/۱۸ در  رابطه با تفکیک زباله در مدارس می گذرد هنوز  آموزش و پرورش شهرستان تا کنون در این خصوص تدابیری اتخاذ ننموده و اقدامی جدی در این راستا صورت نگرفته است.