04:19

1402/09/15

عضو شورای اسلامی روستای« جورکاسر» املش: احداث پل ارتباطی روستای «جورکاسر» از خواسته های مردم است

IMG_8108-130x150

 به گزارش جیرگوابر،علی ابراهیم زاده در گفت و گو با رصدرودسر،اظهار کرد: روستای «جورکاسر» از روستاهای بخش مرکزی املش است که در ۳ کیلومتری شهر املش قرار دارد.
وی با اشاره به بارش سیل در سال ۹۱ و وارد کردن خسارات های فراوان به زیرساخت های این شهرستان از جمله راه ارتباطی ، افزود: پل ارتباطی مردم روستای «جورکاسر» که ۳۰ خانوار از آن اسفاده می کنند بصورت پل عابر پیاده بود بر اثر سیل تخریب شد و مشکلاتی را برای تردد ساکنان این روستا فراهم کرد.
عضو شورای اسلامی روستای «جورکاسر» املش، خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن برای احداث یک پل طرحی را اجرا کرده ولی تاکنون به نتیجه نرسیده است و مشکل تردد ساکنان این روستا همچنان باقی است.
وی اضافه کرد:در حال حاضر برای تردد موقت مردم و دانش آموزان از لوله های بتنی استفاده شده است.
این مسئول،با نارضایتی و گلایه مندی از نبود پل ارتباطی در این روستا که مردم این روستا با آن مواجه هستند تصریح کرد: نسبت به پیگیری ها ما به عنوان زبان مردم تاکنون پاسخ مناسبی برای برطرف شدن مشکلات مردم محروم این روستا از این بن بست حاصل نشده است.
وی گفت: امیدوارم که مسئولان ارشد استانی و شهرستانی و کسانی که می توانند باری از رنج وارده بر مردم این منطقه را کم کنند با بازدید از این منطقه و مشاهده مشکلات مردم این روستا که با آن دست و پنجه نرم می کنند به حداقل نیازهای آنان توجه کنند.
ابراهیم زاده برطرف شدن مشکلات تردد مردم را حداقل انتظار مردم روستای « جورکاسر» از مسئولان ذکر کرد./رصد رودسر

/IMG_8110 IMG_8108

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *