رئیس تامین اجتماعی شهرستان املش از صدور دفترچه های الکترونیکی و حذف دفترچه های کاغدی تا پایان سال جاری خبرداد.       به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز،  پورقربان در نشست هم اندیشی کارشناسان حوزه تامین اجتماعی،کارگری،کارفرمایی ، بهزیستی، اورژانس اجتماعی و درجمع اصحاب رسانه و فرماندار املش با بیان اینکه یکی از دغدغه های […]

رئیس تامین اجتماعی شهرستان املش از صدور دفترچه های الکترونیکی و حذف دفترچه های کاغدی تا پایان سال جاری خبرداد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز،  پورقربان در نشست هم اندیشی کارشناسان حوزه تامین اجتماعی،کارگری،کارفرمایی ، بهزیستی، اورژانس اجتماعی و درجمع اصحاب رسانه و فرماندار املش با بیان اینکه یکی از دغدغه های مردم و بویژه اصحاب رسانه ،عدم وجود درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان املش است افزود:متاسفانه به دلیل جامعه آماری کم نتوانستیم موافقت وزارتخانه را در جهت احداث درمانگاه تامین اجتماعی دریافت نماییم و انشاا…با تلاش یک درمانگاه کوچک را راه اندازی خواهیم کرد.

 

پورقربان در ادامه از صدور دفترچه های الکترونیکی و حذف دفترچه های کاغدی تا پایان سال جاری خبرداد و افزود:دفترچه های بصورت غیر حضوری بصورت الکترونیک صادر خواهند شد و این موضوع برای کارگاههایی که بیش از ۵ نفر کارگر دارند اجباری شده است.

 

وی با اشاره به اینکه بیش از۶۰۰۰بیمه شده تامین اجتماعی هستند افزود:۳۰۰۰از این بیمه شدگان در جامعه آماری کارگری اجباری هستند.

 

رئیس تامین اجتماعی املش همچنین آماربیمه شدگان جامعه کارگری را بسیار نگران کننده ارزیابی کرد و گفت:این آمار در شهرستان املش نسبت به ۳ سال گذشته نه تنها رشد نکرده است بلکه آمار به سمت منفی و کاهش را نشان می دهد ونشان میدهد که کارگاها رشد چندانی نکردند.

 

پورقربان درپایان افزود:می طلبد که همه مسوولین بویژه نماینده محترم کمک نمایندتا شهرستان املش از وضعیت منفعل درآید تا کارگاهای کوچک صنفی و شهرک های صنعتی رونق دوباره بگیرد.