04:27

1402/01/10

عجیب‌ترین مصدومیت فوتبال ایران

به گزارش رانکوه نیوز؛، در یکی از دیدارهای هفته هجدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران تیم های شهرداری همدان و ماشین سازی تبریز روز گذشته به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر یک شهرداری همراه بود.

در جریان این دیدار اتفاق عجیبی رخ داد که طی آن مصدومیت یکی از بازیکنان ماشین سازی، او را به عجیب‌ترین مصدوم فوتبال ایران تبدیل کرد. امیر شهسواری، بازیکن تیم ماشین سازی در برخورد با بازیکن حریف از ناحیه سر دچار خونریزی شد طی این برخورد لب او هم شکافته شد و گفته می شود 13 بخیه خورده است.

بعد از مصدومیت شهسواری اجازه انتقال او به بیمارستان با آمبولانس داده نشد و به گفته حاضرین ناظر بازی اعلام کرد که انتقال او با تاکسی انجام بگیرد، تصاویر منتشر شده از وضعیت شهسواری پس از مصدومیت به قدری عجیب است که نمی توان چیز زیادی در موردش گفت. بازیکن ماشین در حالی که خونریزی نسبتا شدیدی داشته و درد زیادی هم تحمل می کرد، در گوشه ای از ورزشگاه روی زمین نشسته و در انتظار کسی بود که او را به بیمارستان منتقل کند!

بعد از انتقال به بیمارستان، مصائب امیر ادامه داشت باشگاه ماشین سازی که با کلکسیونی از مشکلات از جمله مالی دست و پنجه نرم می کند، توان پرداخت هزینه بخیه کردن شهسواری را نداشته و در تماس با پدر بازیکن، او حاضر شده تا هزینه یاد شده را تقبل کند تا پسرش مورد مداوا قرار بگیرد به این ترتیب ماجرایی به پایان رسید که می توان آن را عجیب ترین مصدومیت فوتبال ایران دانست.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *