01:53

1403/04/01

طی مراسمی با حضور مسئولین؛دانشگاه فرهنگیان شرق گیلان در رودسر راه اندازی

به گزارش رانکوه نیوز؛  رئیس دانشگاه فرهنگیان گیلان در این مراسم از پذیرش دانشجویان ویژه خواهران در سال تحصیلی ۱۴۰۰ در این دانشگاه خبر داد.

فرماندار رودسر نیز در این مراسم با بیان اینکه با توجه به سبقه و غنای علمی و فرهنگی رودسر راه اندازی این دانشگاه ضروری به نظر می‌رسید، گفت: این توفیق را خواهیم داشت که در سال تحصیلی ۱۴۰۰ دانشجویان خواهر شرق گیلان از آستانه اشرفیه تا رودسر در این دانشگاه به تحصیل مشغول شوند.

محمد مهدی مظفری همچنین افزود: این دانشگاه در رشته کارشناسی پیوسته روزانه فعالیت خواهد کرد.

وی راه اندازی این دانشگاه را فرصتی عظیم و گران‌بها در راستای توسعه بیشتر علمی و فرهنگی این شهرستان عنوان کرد و ادامه داد: سوابق و جایگاه علمی رودسر درخشان و در سطوح عالی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر اظهار کرد: اینکه امروز بنا داریم یک مرکز علمی و فرهنگی را در این شهرستان افتتاح کنیم مایه افتخار و مباهات برای همگان است.

مظفری از تلاش‌های سازنده و موثر در راستای راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در رودسر قدردانی کرد و گفت: کسانی که در راه توسعه علمی و فرهنگی تلاش می‌کنند شایسته بهترین قدردانی‌ها هستند.

وی به موضوع خواسته‌ها و انتظارات مردم از مسئولان هم اشاره و افزود: سعی می‌کنیم آن چه که توقع و انتظارات مردم است به شکل شایسته پاسخ دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی امام جمعه رودسر ابراز امیدواری کرد با افتتاح این دانشگاه جوانانی تربیت شوند که بتوانند آینده کشور را به دست گرفته و خدمتگزار خوبی برای جامعه باشند.

برپایه این گزارش، ساختمان دانشگاه فرهنگیان استان گیلان پردیس خواهران شرق گیلان در رودسر در قالب یک تفاهم نامه همکاری مشترک بین آموزش پرورش و دانشگاه فرهنگیان استان گیلان در اختیار دانشگاه فرهنگیان استان قرار گرفت.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *