12:26

1403/01/26

طنز گفتگو با یازده نفری که در یکی از بندها تلفن ماهواره ای داشتند!

 251293_709

همانطور که می دانید در یکی از بندهای یکی از زندان ها 11تلفن ماهواره ای و یک لپ تاپ کشف شده است و این افراد هم کلی جنجال به پا کرده اند. به همین خاطر رفتیم و صحبتی داشتیم با افرادی که این چیزها را با خودشان به زندان آورده بودند.

گروه طنز جیرگوابرنیوز رها ابریشمی: همانطور که می دانید در یکی از بندهای یکی از زندان ها 11تلفن ماهواره ای و یک لپ تاپ کشف شده است و این افراد هم کلی جنجال به پا کرده اند. به همین خاطر رفتیم و صحبتی داشتیم با افرادی که این چیزها را با خودشان به زندان آورده بودند.

نفر اول: ببینید اعتراض ما به این نیست که چرا اومدن بند ما رو گشتن. اعتراض ما به این هست که چرا یکهو برای بازرسی اقدام کردن؟! خب وقتی بی خبر می یان بازرسی ما که نمی تونیم وسایل هامون رو درست و حسابی مخفی کنیم و اینطور میشه که نباید بشه!

نفر دوم: ارتباط با ضدانقلاب کجا بود! اینجا که وسایل تفریحی نیست! من این گوشی ام رو آورده بودم اینجا که باهاش انگری بردز(!) بازی کنم! ببین چه رکوردی زدم! عمرا بتونی رکورد منو بزنی! من کارم خیلی درسته!

نفر سوم: من فکر می کردم اینجا خونه خالست و هر کاری می تونیم توش انجام بدیم! یعنی واقعا داشتنِ چندتا تلفن همراه ماهواره ای اشکال داره؟!

نفر چهارم: سوتفاهم شده! ما زندانی هستیم و نمی تونیم برای پرداخت قبض ها حضور به بانک مراجعه کنیم! اینها رو گرفتیم که بشه با “تلفن بانک” قبض های بندمون رو پرداخت کنیم. نمی دونستیم زحمت قبض ها رو خود زندان می کشه!

نفر پنجم: شما که ما رو آوردین اینجا و بهمون اجازه نمی دین توی اجتماع مزاحم کسی بشیم! باور کنین دوز مزاحمتِ خونمون کم شده! لااقل اجازه بدین چندتا زنگ اینطرف و اونطرف بزنیم و ایجاد مزاحمت تلفنی برای مردم کنیم!

251291_314

نفر ششم: من اشتباهی خریدم! چند وقتی بود که اینجا بودم و نتونستم ماهواره ببینم! دلم واسه دیدن ماهواره خیلی تنگ شده بود! فکر کردم با تلفن همراه ماهواره ای میشه ماهواره دید! نمی دونستم اسمش غلط اندازه! به خاطر فریب در فروختن کالا می خوام از فروشندش شکایت کنم!

نفر هفتم: ما فکر می کردیم توی اینجا هم مثل زندون های امریکا و … شکنجه و اذیت کردن وجود داره. گفتیم گوشی برداریم و چندتا کلیپ از برخوردهای بد زندانبان ها بگیریم و بذارنش توی یوتیوپ! هر چی صبر کردیم یک نفر حتی لپمون رو هم نکشید!

نفر هشتم: بازرسی همیشگی می خواین بکنین، بکنین! اما چرا جیبم رو گشتین؟! خب من گوشی ام رو کجا قائم کنم!

نفر نهم: همچین میگین وسایل ارتباطی داشتیم هر کی ندونه فکر می کنه چی بوده! واقعا 11تا موبایل ماهواره ای ارزش این همه جنجال رو داره؟! یعنی واقعا توقع دارین بریم با کبوترنامه بر از توی زندان خبرکشی کنیم؟!

نفر دهم: آخه این چه طور زندانیه؟! پس حقوق زندانی ها چی میشه؟! نه اجازه می دین ما شب ها بریم یک دوری توی شهر بزنیم و نه اجازه می دین تلفن همراه داشته باشیم! از اون گذشته، چرا همیشه درهای زندان بسته است؟! نکنه می ترسین دزد بیاد تو؟!

نفر یازدهم: گوشی؟! واقعا؟! یعنی اینی که الان دستم هست گوشیه؟! باور کنین من خیال می کردم گوشکوب هست! باهاش گردو هم می شکستم!

نفر لپ تاپ دار: صد دفعه بهش گفتم به جای لپ تاپ واسم تبلت بیاره! خب خوب شد اینطوری شد و لپ تاپم رو گرفتن!/بولتن نیوز

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *