23:31

1402/09/17

طرح تفصیلی شهر املش ابلاغ شد

سرپرست راه و شهرسازی گیلان گفت: طرح تفصیلی شهر املش در کمیسیون ماده ۵ تصویب و پس از تأیید نهایی دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه و عمران وزارت راه و شهرسازی به‌منظور سیر روال قانونی ابلاغ شد.

به گزارش رانکوه نیوز،محمدرضا فلاحتگر سرپرست راه وشهرسازی طرح تفصیلی شهر املش درکمیسیون ماده ۵ تصویب و پس از تایید نهایی دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه و عمران وزارت راه و شهرسازی به منظور سیر روال قانونی ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه طرح تفصیلی شهر املش پس از انجام بررسی‌های کارشناسی و طرح در جلسات مربوطه، طی بند واحد صورت‌جلسه کمیسیون ماده ۵ به تصویب مرجع استانی رسید، افزود: این طرح به‌منظور تأیید نهایی به دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه و عمران وزارت راه و شهرسازی ارسال و نهایتاً پس از تأیید، مراتب به‌منظور سیر روال به استان ابلاغ شد.

 سرپرست راه و شهرسازی گیلان خاطرنشان کرد: طرح‌های تفصیلی شهری از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اسناد و دستورالعمل‌ها برای برنامه‌ریزی شهری است که در برگیرنده تمامی برنامه‌ها و مشخصات کامل اراضی و امکانات شهری و اصلی‌ترین و دقیق‌ترین مرجع به‌منظور کسب اطلاعات در خصوص اراضی شهری، نوع کاربری، میزان تراکم، ضوابط و مقررات ساخت‌وساز و… می‌باشند.

فلاحتگر ادامه داد: با تصویب طرح‌های تفصیلی مردم در مراجعه به سامانه‌های شهرداری در جریان اطلاعات موردنیاز خود در ارتباط با ساختمان‌های مسکونی و نیازهای شهری و خدماتی خود شامل حوزه‌های درمانی و بهداشت، پارک‌ها و فضای سبز، مدارس قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *