فرماندار رودسر گفت : ایجاد ادبیات مشترک بین مسؤولین می‌تواند از بروز بسیاری از نفاق‌ها در جامعه جلوگیری کند.     به گزارش رانکوه نیوز؛ حسین اسماعیل پور در نشست شورای اداری این شهرستان با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت و همبستگی همه جریانات، گروه‌ها، جناح‌ها و احزاب در جامعه برای تحقق اهداف اساسی انقلاب […]

فرماندار رودسر گفت : ایجاد ادبیات مشترک بین مسؤولین می‌تواند از بروز بسیاری از نفاق‌ها در جامعه جلوگیری کند.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز؛ حسین اسماعیل پور در نشست شورای اداری این شهرستان با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت و همبستگی همه جریانات، گروه‌ها، جناح‌ها و احزاب در جامعه برای تحقق اهداف اساسی انقلاب اسلامی اظهار کرد: ایجاد ادبیات مشترک بین مسؤولین می‌تواند از بروز بسیاری از نفاق‌ها در جامعه جلوگیری کند.

 

وی با بیان اینکه در جامعه انقلابی یک مسؤول ابتدا باید مردمی باشد تا بتواند درست به مردم خدمت کند، افزود: مسؤولین دستگاه‌های اجرایی مسؤولیت سنگینی در قبال مردم بر عهده‌دارند و باید برای خدمت صادقانه به مردم تمام توان و تلاش خود را بکار گیرند.

 

فرماندار رودسر با اشاره به پنجم مردادماه و سالروز اقامه نخستین نماز جمعه کشور به امامت آیت‌الله طالقانی تصریح کرد: امام‌جمعه فرمانده قرارگاه فرهنگی بوده و تریبون نماز جمعه بسیار مقدس است و انتظار داریم از این تریبون علاوه بر بیان مسائل و مشکلات جامعه با تدوین و برنامه‌ریزی مناسب برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو فضای جامعه را آماده کنند.

 

فرماندار رودسر با بیان اینکه در روزهای آینده که به انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم در مکان‌های متفاوت بانام دین و جمهوری اسلامی حرف‌هایی زده خواهد شد و این مسئله رسالت ائمه جمعه را در دفاع از حاکمیت و نظام سنگین‌تر خواهد کرد، گفت: اگر اتحاد و انسجامی که امروز در جامعه حاکم است به‌درستی حفظ شود آسیبی از سوی دشمنان متوجه انقلاب و اسلام نخواهد شد.