19:47

1403/03/27

ضرورت توجه به فرآوری محصولات کشاورزی در شهرستان لنگرود

به گزارش رانکوه نیوز، پرویز محمد نژاد عصر چهارشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی لنگرود خواستار افزایش میزان اعتبارات برای تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های در دست اجرای این شهرستان شد و گفت: برخی از پروژه‌ها شایسته نیست که بعد از بازدید از سوی مدیران اجرایی، نتیجه‌ای حاصل نشود.

محمد نژاد با بیان اینکه مردم را نباید مأیوس و ناامید کرد، افزود: برخی از پروژه‌ها درآمد زا هستند و باید منابع را برای تجمیع پیش بینی کنیم.

نماینده لنگرود در مجلس با تأکید بر اینکه ما باید مولد و به فکر تولید باشیم، گفت: امروز دولت در حوزه اعتبارات دچار کمبود است و باید تولید را افزایش دهیم.

وی بر ضرورت توجه به فرآوری محصولات کشاورزی تولیدی در شهرستان لنگرود تأکید کرد و ادامه داد: هیچ مرکز فرآوری برای محصولات کشاورزی در این شهرستان وجود ندارد محصولات تولیدی این شهرستان قابلیت صادرات دارد.

تخصیص بیش از ۲۳ میلیارد تومان اعتبار برای ۱۶۴ پروژه در لنگرود

فرماندار لنگرود با تأکید بر ضرورت تهیه سند توسعه و تعیین مسیرها و اهداف توسعه شهرستان، اظهار کرد: باید بر اساس ظرفیت‌ها و امکانات سند توسعه را پیش برد و تلاش می‌کنیم کارهای عمرانی را به خوبی اجرا کنیم.

رحیم حیدری با اشاره به اینکه کشاورزی، صنعت، خدمات موضوعات مهم در شهرستان لنگرود هستند، افزود: امسال ۱۶۴ پروژه با بیش از ۲۳ میلیارد و۷۰۰ میلیون تومان در کمیته برنامه ریزی پیش بینی شده است که این اعتبار از چهار محل استانی ،۳ درصد نفت و گاز، جز ۱۴ توسعه و تکمیل راه‌ها تخصیص یافته است.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه ۶۰ درصد اعتبارات به صورت نقدی و مابقی به صورت اسناد به دستگاه‌ها پرداخت می‌شود، گفت: در حال حاضر ۵۰ درصد اعتبارات استانی و ۷۰ درصد توسعه و تکمیل راه‌ها تخصیص یافته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *