18:06

1403/02/01

امام جمعه املش:

ضرورت تسریع در تعیین تکلیف زمین‌های راکد شهرک‌های صنعتی

امام جمعه املش با اشاره به تعیین و تکلیف نشدن زمین های شهرک صنعتی گفت:مسولین بایستی از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان دعوت کنند تا بتوانند این شهرک های صنعتی را احیا نمایند.

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین رنجبر امام جمعه شهرستان املش در خطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه افزود:بزرگترین مقام پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم عبودیت بود .عبودیت با ایمان بدست می آید. وی ضمن تسلیت فرا رسیدن شب های قدر گفت: قلب ماه رمضان شب های قدر است، در این شب های قدر ایمان مان را با شنیدن و خواندن قرآن کریم تقویت کنیم و عظمت شب های قدر را واقعا قدر بدانیم

اختصاصی

خطیب جمعه املش در ادامه به راهکارهای عملیاتی شعار سال مهار تورم و تولید رشد که از سوی مقام معظم رهبری عنوان شد اشاره کرد و گفت:مقام معظم رهبری فرمودند مسئولین تصور نکنید فقط شعار است بلکه این شعار راهبردی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی است و باید رشد تولید داشته باشیم.

وی افزود:رشد تولید باعث می‌شود بیماری های مزمن اقتصادی ،بیکاری،طلاق،اختلافات خانوادگی حل شود و باید فرهنگ تولید ترویج پیدا کند.
وی در ادامه به تعیین و تکلیف نشدن زمین های شهرک صنعتی پرداخت افزود:مسولین بایستی از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان دعوت کنند تا بتوانند این شهرک های صنعتی را احیا نمایند.حمایت از کشاورزان،دامداران، باغداران از مطالبات مردم است.

امام جمعه املش به پیروزی جمهوری اسلامی که آمریکا به نفع ایران رای داده است عنوان داشت و افزود:دادگاه بین المللی لاحه گفته که حق با جمهوری اسلامی است و در این راستا مطالبات وزیر امور خارجه و قوه قضائیه باید بیشتر باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمین رنجبر به مساله حجاب و بدحجابی در جامعه و نارضایتی مردم و خانواده های شهدا پرداخت و گفت:حق با مردم حزب الله است.رهبر انقلاب فرمودند حجاب یک واجب سیاسی و شرعی است و کشف حجاب یک حرام شرعی و سیاسی است.وی افزود:ما انتظار داشتیم که مسوولین ما زودتر از فرمایشات معظم رهبری نسبت به بی حجابی اقدام کنند. همچنین رهبر انقلاب فرمودند دشمن با برنامه وارد شده و ماهم باید با برنامه وارد شویم.دختران و مادران بی حجاب بدانند که پشت صحنه این اقدامات دموکرات و منافقین هستندو شما را میخواهند در مقابل شهدا،رزمندگان، نظام اسلامی،حکم شرعی قرار دهند.وی افزود:اکنون ما در برابر جنگ ترکیبی ایستاده ایم و باید برای رفع این مساله قرارگاه های تشکیل شود
امام جمعه املش در پایان تخصیص یافتن دوبرابر بودجه عمرانی ،اختصاص ۲هزار واحد مسکونی و عملکرد و روابط موفقیت آمیز با کشور های خارجی و رشد شاخص بورس را از خبرهای خوب عنوان کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *