22:58

1403/03/23

رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در املش:

شهید رئیسی خدمتگزاری مخلص برای ملت بود که ناسپاسی بدخواهان مانع تلاش هایش نشد.

رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: شهید رئیسی خدمتگزاری مخلص برای ملت بود که ناسپاسی بدخواهان مانع تلاش هایش نشد.

به گزارش رانکوه نیوز،سرهنگ عباس بایرامی در آیین بزرگداشت آیت الله رییسی و جمع خدمتگزاران همراه ایشان و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در مصلای املش با اشاره به سخنان امام خمینی در پی حادثه ترور شهید رجایی و باهنر، گفت: اوج محبت و صداقت و خلوص در آقای رییسی تجلی کرده بود به طوری که مقام معظم رهبری در وصف ایشان فرمودند: رییس جمهور باکفایت و پرتلاش، خادم الرضا شهید رئیسی، خدمتگزاری صمیمی، مخلص و باارزش برای ملت بود که صلاح و رضایت مردم را بر همه چیز ترجیح می‌داد و ناسپاسی و طعن برخی بدخواهان مانع تلاششبانه روزیش برای پیشرفت و اصلاح امور نمی‌شد.

 

 

 آیین بزرگداشت رئیس جمهور شهید و همراهانش و حماسه سوم خرداد در املش

وی با بیان اینکه جناب آل هاشم انسانی ساده زیست و مردمی بود و امیر عبداللهیان هم انسان وارسته‌ای بود که شهید سلیمانی در دولت گذشته وی را تعرفه کرده بود، افزود: شهید رحمتی استاندار فقید که آرزوی شهادت داشت و سایر شهدای مظلوم ارتش که یادشان در قلب و ذهن مردم جاودانه باقی خواهد ماند.

رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه کلیه اخبار سانحه بالگرد رییس جمهور از منابع موثق و رسمی اطلاع رسانی شده است، گفت: از اقیانوس هند تا مدیترانه پیام تسلیت و اعلام عزای عمومی شده است که همه‌ی این‌ها جایگاه اقتدار و قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران را در دنیا نشان می‌دهد.


آیین بزرگداشت رئیس جمهور شهید و همراهانش و حماسه سوم خرداد در املش

سرهنگ بایرامی افزود: در کشور ما اکنون آرامش برقرار است و همه جریانات سیاسی از ولایت فقیه پیروی می‌کنند و پیمودن راه شهید رییسی از مطالبات ما از رییس جمهور آینده ایران اسلامی است.

شرکت کنندگان در این مراسم به یاد رئیس جمهور شهید و همراهانش و شهدای حماسه آزادسازی خرمشهر عزاداری کردند.

منبع: صدا و سیما

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *