00:03

1402/09/14

شهرستان سیاهکل حالت یک کارگاه راه سازی را به خود گرفته / راهدار خانه خشک آب سازه پدافند غیرعامل شهرستان

ساختمان راهدار خانه خشک آب واقع در مسیر جاده سیاهکل – دیلمان که سالیان سال رها شده و بلا استفاده قرار گرفته بود، با اعتباری بالغ بر 90 میلیون تومان پس از مرمت و بهسازی با حضور فرماندار سیاهکل ، رییس سازمان حمل و نقل استان گیلان و نماینده لاهیجان و سیاهکل افتتاح و بهره برداری شد .

 

 

به گزارش رانکوه نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری سیاهکل ، فرماندار سیاهکل در جلسه بررسی روند افتتاح و بهره برداری از راهدارخانه خشک آب در محل فرمانداری سیاهکل ضمن ابراز خرسندی از نگاه ویژه دولت تدبیر امید به شهرستان سیاهکل ، گفت : روند توسعه منطقه سیاهکل با همکاری مدیران استانی را به جایگاهی رسانده که حداقل نیازمندی ها و رفع کمبود ها در شهرستان احساس شود .

 

رضا اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان سیاهکل حالت یک کارگاه راه سازی را به خود گرفته  ، گفت : خوشبختانه پروژه های عمرانی در شهرستان سیاهکل با پیگیری نماینده لاهیجان و سیاهکل روند رو به جلو دارد .

 

فرماندار سیاهکل سفر دو روزه استاندار گیلان به سیاهکل را سفری بی نظیر دانست و بیان داشت :  در این سفر استاندار گیلان با دقت به پروژه های و نیازمندی های سیاهکل اشراف پیدا کرده و قول مساعدت های در تمام زمینه هایی که نیاز شهرستان برای توسعه احساس می شد از وی داشتیم .

 

اسلامی  راهدارخانه  خشک آب را یکی از نقاط استراتژیک در شهرستان برشمرد و گفت : این راهدار خانه  با عنایت استاندار گیلان و همکاری های ادارات کل مسکن شهرسازی ، راهداری و هلال احمر استان گیلان و فرمانداری سیاهکل  با مبلغ 90 میلیون تومان دوباره راه اندازی شد .

 

نماینده عالی دولت در سیاهکل در آیین افتتاحیه این راهدارخانه در ارتباط با کاربری این  واحد اداری گفت: این واحد اداری و ساختمانی که می توان آن را یک سازه پدافند غیرعامل شهرستان نیز برشمرد  ، جهت استفاده مشترک نیروی انتظامی، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و جمعیت هلال احمر  است که به جهت تامین امنیت جاده سیاهکل- دیلمان و پوشش مسیر در مواقع بحرانی بسیار حایز اهمیت خواهد بود.

 

در ادامه مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ایی استان گیلان در آیین افتتاحیه راهدار خانه خشک آب از زحمات فرماندار شهرستان سیاهکل برای راه اندازی دوباره این راهدارخانه تشکر کرد و گفت : هدف از ایجاد این راهدارخانه حل بحران های موجود در این مسیر بوده است .

 

محمد رضا نازک کار با اشاره به ریزش بهمن و بسته شدن راه دسترسی این مسیر ، گفت : این راهدارخانه با فاصله 15 کیلومتری از راهدارخانه ابی نام قرار داشته و در زمان بهمن جرو مهمترین محل استقرار نیروها برای باز شدن مسیر در کوتاه ترین زمان خواهد بود.

 

در ادامه شما را به دیدن گزارش تصویری ” سید محمد کیایی جمالی ” از جلسه و آیین افتتاح این راهدارخانه دعوت می کنیم

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *