03:55

1402/06/31

شهردار رانکوه: رانکوه از امکانات اولیه شهری محروم است

رشیدی نزاد

شهردار رانکوه املش گفت: رانکوه از حداقل امکانات شهری برای پیشرفت و توسعه محروم است

به گزارش جیرگوابرنیوز،از املش، امین رشیدی‌نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعامل اعضای شورای شهر با مجموعه شهرداری موجب تسهیل در روند اجرای پروژه‌ها و برنامه‌های شهرداری رانکوه شده است.

وی از بودجه 9 میلیارد و 600 میلیون ریالی این شهرداری در سال 93 خبر داد و افزود: این میزان بودجه نسبت به سال گذشته 12 درصد رشد داشته است.

شهردار رانکوه آسفالت یک‌هزار و 500 متر مربع در ورودی شهر، ساخت آلاچیق و کمپینگ موقت در ساحل کیارود، لوله‌گذاری و هدایت آب‌های سطحی و بازسازی میدان در اسماعیل‌گوابر را از عملکرد چهار ماه شهرداری رانکوه عنوان کرد.

وی بهسازی میدان ولایت، نصب تابلوی یادمان شهدا در ورودی شهر و گلزار شهدا، نصب حدود 120 سطل زباله و بهسازی فاز نخست استخر آسیاب‌سران را از دیگر اقدام‌های شهرداری رانکوه برشمرد.

رشیدی‌نژاد، آسفالت در سه نقطه شهر رانکوه شامل اسماعیل‌گوابر‌ ـ آسیاب‌سران و شبخوسلات، آسفالت خیابان شهید رجایی، ادامه پیاده‌روسازی سطح شهر، تفکیک زباله از مبدأ، احداث ساختمان آتش‌نشانی و بازگشایی خیابان سلامت را از برنامه‌های در دست اقدام این شهرداری ذکر کرد.

وی ادامه داد: بازنگری طرح جامع شهری و تسریع در صدور سند مالکیت، خریداری ماشین‌آلات شهرداری، اجرای فاز دوم استخر آسیاب‌سران، تعریض خیابان شهدا در مزار شهدا و … از دیگر پروژه‌های در دست اجرا است.

این مسئول با اشاره به وضعیت نامناسب پل ورودی شهر، تصریح کرد: این پل از نقاط حادثه‌خیز منطقه محسوب می‌شود که با توجه به اهمیت و ترانزیتی بودن مسیر از مسئولان انتظار می‌رود برای تعریض و بهبود وضعیت پل ما را یاری کنند.

وی از افتتاح باشگاه فرهنگی ورزشی و پایگاه بسیج کارکنان شهرداری به‌زودی خبر داد.

رشیدی‌نژاد، با اشاره به اینکه شهرداری رانکوه از سال 82 تاسیس شده است ، گفت: این شهر برای توسعه، پیشرفت و آبادانی نیازمند به امکانات اولیه است.

وی خواستار احداث درمانگاه شبانه‌روزی، بانک ملی و استقرار اداره‌هایی مانند آموزش و پرورش، حوزه قضایی و … در این شهر شد.

رئیس شورای اسلامی شهر رانکوه نیز در ادامه نشست مذکور با بیان اینکه رانکوه شهری مظلوم و فراموش شده در سطح گیلان است، اظهار کرد: از برنامه‌های مهم اعضای شورا فراهم کردن بستر مناسب برای جذب سرمایه‌گذار در منطقه است.

محمد گلباز، سنددار کردن املاک و تغییر کاربری اراضی را از مهم‌ترین اقدام‌های موثر در جذب سرمایه‌گذار منطقه ذکر کرد/فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *