02:35

1403/04/25

شهردار املش:خبرنگاری شغلی شریف، سخت و پرخطر است

شهردار-املش

 به گزارش صبح رانکوه ˈحسن پورقربانˈ شهردار املش به مناسبت روز خبرنگار در نشست با اصحاب رسانه این شهر گفت: خبرنگاری شغلی شریف، سخت و پرخطر است که بدون چشمداشت به اطلاع رسانی واقعیات جامعه و جهان در عرصه های مختلف می پردازد.

وی با اشاره به حضور هشت ماه خدمتگزاری در شهرداری املش یادآور شد: با اینکه شهرستان املش از قابلیت های جغرافیایی نادری برخوردار است اما مردم آن از امکانات رفاهی در خور شأن

بی بهره اند.

پورقربان با بیان اینکه برغم کاستی ها قطار توسعه در این شهر در حال پیشرفت است، اضافه کرد: طی این مدت در املش 90پروژه در حال اجرا یا تکمیل بوده و مصمم هستیم با تلاش مستمر تمامی تعهدات خود را در قبال شهروندان محقق کنیم.

وی با اشاره به کمبود درآمد شهرداری و وضعیت اقتصادی کنونی مردم جامعه گفت: انتظار من از مسوولان شهرستان املش حمایت و پشتیبانی در اجرای طرح هاست تا بتوانیم با سرعت مناسب در توسعه و عمران شهری قدم های پایدار برداریم.

وی مهمترین پروژه های انجام شده یا در حال اجرا را هدایت آبهای سطی در خیابان طالقانی، خارج کردن پارک گلستان از بن بست ، انتقال جایگاه زباله بعد از30سال در املش، نصب تندیس ها و المان ها در میادین شهر، به ثبت رساندن و راه اندازی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری املش، احداث بازارچه سنتی محصولات دامی و کشاورزی، تعریض بلوار کیازنیک و…بیان کرد.

شهردار املش گفت: از شورای شهر املش انتظار داریم بشدت پیگیر معادن و حرایم رودخانه ها، فاضلاب شهر املش، استخر یا تالاب زربیجار و… باشند.

شهرام کریمی رئیس شورای اسلامی شهر املش نیز در این نشست گفت: خبرنگاران افرادی هستند که اطلاعات را لحظه به لحظه به مردم مخابره می کنند و از واقعیات رخ داده در جهان به موقع و بدون کم و کاست اطلاع رسانی می کنند.

وی افزود: به علت وضعیت کنونی اقتصادی و آسیب پذیری مردم، شهرداری املش با چالش مواجه است اما با تعامل مستحکمی که بین اعضای شورای اسلامی شهر املش و شهردار وجود دارد تحول و پیشرفت در شهر املش به وضوح مشهود است و شهری پویا و در حال رشدی را شاهد هستیم.

در این نشست از خبرنگاران رسانه های مختلف شهرستان املش تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *