23:26

1402/09/13

شهدا آبروی اسلام را حفظ کردند/ضعف مدیریتی،ناکارآمدی ودعواهای بیهوده سیاسی کشور را از مسیر توسعه دور می کند

به گزارش صبح رانکوه، به نقل از رصد رودسر، یادواره ۱۵ شهید روستای آزارکی و طول لات بخش رحیم آباد شهرستان رودسر با حضور مسئولین شهرستان و سخنران ویژه این مراسم محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام عصر امروز برگزار شد.

این مراسم با مداحی، مداح اهل بیت محمود کریمی آغاز و در ادامه محسن رصایی به عنوان سخنران این شهدا را با عنوان سند مظلومیت نظام مقدس جهموری اسلامی معرفی و افزود:هر چه داریم از شهداست و آنقدر مدیون شهدا هستیم که هرگز نمی توانیم کوتاهی خود را  در مسئولیت های مختلف  نظام توجیه نمایم.

رضایی اظهار کرد:شهدا با نثار جان خود مردم کشورمان را از خفت بزرگ نجات داده و آبروی اسلام را حفظ نمودند.

وی در ادامه گفت: امام با تکیه به جوانان غیور ایران اسلامی استراتژی جدیدی را به عنوان حکومت اسلامی مطرح کرد که این حکومت تمام نقشه های ضد دینی غرب را با نابودی مواجه نمود و این دشمنی تا زمانی که مردم ایران راه شهدا را ادامه دهند هرگز از بین نمی رود.

دبیر تشخیص مصلحت نظام افزود: غرب  در حال حاضر ایران به ساخت امپراطوری متهم می کند ولی در صورتی که ایران به عنوان یک تمدن اسلامی ایرانی در جهان شناخته شده و تمام تلاش های ظالمانه آنها برای جلوگیری از تشکیل تمدن ایرانی اسلامی نتوانسته کارآمد باشد و آن را مدیون شهدا هستیم.

وی در ادامه گفت: همه مردم باید پای ارزشهای انقلاب  ایستادگی کنند و این مسیر دشوار را طی کنیم . کشور در مسیر توسعه سهم زیادی را رفته و طلوع پیروزی نزدیک است.

رضایی اضافه کرد:شهدا انتظار دارند در راه آنها گام برداریم خسته نشویم و تا آخر ایستادگی کنیم و در این حوزه باید ظرفیت های خالی را فعال سازیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *