نمایش «سواران دریا» کاری از گروه تئاتر هوسم رودسر از جمعه ٢٩ شهریور به مدت یک هفته در پلاتوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان اجرا خواهد شد.       به گزارش رانکوه نیوز، کمال عباس نژاد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر  گفت: نمایش  سواران دریا  دارای مجوز اداره کل فرهنگ […]

نمایش «سواران دریا» کاری از گروه تئاتر هوسم رودسر از جمعه ٢٩ شهریور به مدت یک هفته در پلاتوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان اجرا خواهد شد.

 

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، کمال عباس نژاد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر  گفت: نمایش  سواران دریا  دارای مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، تجربه‌ای نو از گروه تاتر هوسم این اداره به نویسندگی رضا یاوری و طراحی کارگردانی فاطمه مولودی بوده که با همکاری این اداره، از جمعه ٢٩ شهریور ٩٨ به مدت یک هفته در پلاتو شهید نظامدوست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر اجرا خواهد شد.

 

او افزود: نمایش سواران دریا داستان پیرمردی است که بافنده شلاق‌های چرمی برای زدن اسب‌ها بوده که به این دلیل دچار نفرین اسب‌ها می‌شود.

 

عباس نژاد ادامه داد: در این نمایش سید رضا مولوی، فاطمه مولودی، محسن پورنظری به عنوان بازیگر و محبوبه صفر پور منشی صحنه – پریسا مهدی پور، محمد داوطلب، ایمان غلامی مدیر صحنه و امید محمددوست طراح نور و کیمیا قربانعلی پور اجرای نور و مقداد غلامی میکس و مسترینگ صدا از عوامل اجرایی می‌باشند.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر در پایان تصریح کرد: نمایش ” سواران دریا ” از جمعه ٢٩ شهریور  تا ۵ مهر ساعت ١٨ در پلاتو شهید نظامدوست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر اجراء و علاقمندان می‌توانند جهت تهیه بلیط با شماره ٠٩٢٢٠٩٠٣۴٨٨ تماس حاصل نمایند.