06:27

1403/01/28

سن بازنشستگی در صندوق بیمه روستائیان و عشایر به ۵۰ سال رسید

b8824

افرادی که دارای ۹ سال سابقه عضویت در این صندوق هستند با داشتن سنی معادل ۵۰ سال می‌توانند از مزایای بازنشستگی آن استفاده کنند.

 به گزارش صبح رانکوه به نقل از کهورستان من سجاد طاهری اظهار داشت: عشایر و روستائیان جزو مهم‌ترین و اصلیترین گروه‌های جامعه در بحث تولید کشور را ایفا می‌کنند.

مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان کرمانشاه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا گفت: هدف اصلی این صندوق تحت پوشش قراردادن تمامی جمعیت روستایی و عشایری کشور است.

وی با اشاره به اینکه برای رسیدن به این مهم برنامه و طرح «ده گردی» در سطح استان کرمانشاه در حال انجام است، بیان داشت: البته برای رسیدن به این هدف نیازمند تعامل و همکاری مسئولان و مدیران ارشد استان کرمانشاه هستیم.

طاهری گفت: روستائیان و عشایر استان را باید در زمینه استفاده از خدمات بیمه این صندوق آشنا کنیم و آن‌ها را به سمت بیمه شدن سوق دهیم.

مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کرمانشاه افزود: صندوق بیمه اجتماعی روستائیان به تازگی امتیازات بسیار خوبی به روستائیان و عشایر تحت پوشش این بیمه داده است.

وی تاکید کرد: طبق مصوبه جدید مجلس، مدت زمان بازنشستگی برای افراد عضو این صندوق کاهش چشمگیری داشته است به طوری که افرادی که دارای ۹ سال سابقه عضویت در این صندوق هستند با داشتن سنی معادل ۵۰ سال می‌توانند از مزایای بازنشستگی آن استفاده کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *