09:10

1402/09/18

سرود «سلام فرمانده» نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد

حجت‌الاسلام والمسلمین رنجبر امام جمعه شهرستان املش در خطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه با تسلیت سالگرد شهادت امام جعفر صادق علیه السلام ،به فرا رسیدن دهه کرامت اشاره داشت و افزود:دهه کرامت از میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س)آغاز وتا میلاد باسعادت امام رضا علیه السلام به مدت ده روز ادامه خواهد داشت.خطیب جمعه املش در ادامه با بیان اینکه برنامه های متعددی در دهه کرامت در شهرستان املش تدارک دیده شده است و انشاا… بتوانیم در ابن برنامه ها حضور گسترده داشته باشیم افزود:روحانیون معظم سبک زندگی فاطمه معصومه(س)و امام رضا علیه السلام را در این دهه در مساجد برنامه ریزی کنند.چرا که ما نیاز به سبک زندگی رضوی ،علوی و معصومی داریم.
حجت الاسلام والمسلمین رنجبر با بیان اینکه متاسفانه سبک زندگی ها دارد به سمت سبک غربی ها میرود افزود:آمار طلاق،اختلافات،جدایی ها ،خیانت ها و جرم جنایت ها همه وهمه به سبک غربی ها شده است.
امام جمعه املش در ادامه سخنانش به سفر ریاست جمهوری در کشور عمان و همچنین روابط خوب برخی کشورهای همسایه در دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت:کشور عمان از سال ها قبل نیز با کشور ایران رابطه خوبی داشت و باعث ثمرات خوبی در برجام که برای کشور ایران اتفاق افتاده ،خواهد شد.وی اضافه کرد:برخی کشورها به اسرائیل اجازه دادند که به برخی مناطق ورود کند و اسرائیل هم باعث همه توطئه هاست و دخالت میکند و برای همین کشور ایران با برخی کشورها روابط خوب دارد تا بتواند جلو اسرائیل و کشور های جنگ طلب بیاستند.
وی همچنین شهادت شهید مدافع حرم صیاد خدایی را از توطئه های اسرائیل عنوان کرد و افزود:انشاا…سپاه و مردم ایران انتقام شان را از اسرائیل خواهند گرفت.
خطیب جمعه املش در ادامه به بيانات مقام معظم رهبری در بهمن ماه سال۱۴۰۰اشاره داشت و افزود:رهبر معظم انقلاب فرمودند:جنگ ترکیبی و چند ضلعی بر علیه انقلاب آغاز شده است که اولین ضلع آن جنگ فرافکنی اسراییل و نابودی اسرائیل، عصبانی کردن دولت بنیاد برعلیه دولت اسرائیل، آمریکا ومنافقین بوده است.

وی افزود: دولت در طرح اقتصادی حذف ارز ۴۲۰۰تومانی را برای کوتاه کردن دست قاچاقچیان انجام داده است وایران ،ایران قوی خواهد بود این درحالی است که سازمان فاو اعلام کرده که ایران از نظر گندم در سال‌های آینده از نظر غذایی مشکل نخواهد داشت لذا باید صبر انقلابی و همگانی داشته باشیم تا دشمن نتواند دولت را به زانو در بیاورد.
امام جمعه املش همچنین به سرود (سلام بر فرمانده)که در ورزشگاه ۱۰۰هزار نفری آزادی برگزار شد پرداخت و گفت:اجرای این سرود که همه مردم را تحت تاثیر قرار داده است و انتشار آن در همه رسانه ها توانسته دشمن را از پای در آوردو انشاا…اینگونه حرکات را آنقدر ادامه خواهیم داد تا همه نقشه های دشمنان نقش بر آب شود.
امام جمعه املش در پایان کمربندی شهرستان املش ،پل کشاورز و مشکلات دیگر را از مطالبات مردم شهرستان عنوان کرد و افزود:انشاا…با پیگیری ها و حمایت های نماینده محترم مسئولین استانی وشهرستان کمربندی شهرستان املش، این کارجهادی بزودی انجام شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *