11:22

1402/01/09

سرهنگ علی مهدی پور فرمانده جدید سپاه املش شد

به گزارش رانکوه نیوز،فرمانده سپاه قدس گیلان روز یکشنبه در این مراسم با اشاره به سخنان حضرت علی (ع) گفت: فرمانده باید مانند نخ تسبیح محکم باشد تا بتواند نیروهای خود را نظم داده و  هدایت کند.

الیاس کوثری ، تدبیر و ب اهوش بودن را از دیگر سجایای اخلاقی یک فرمانده عنوان و تصریح کرد: توانایی ایجاد نظم در محیط، خدمت به قدر معرفت و آموزش کار به نیروهای تحت امر از وظایف مهم فرمانده است.

وی روحیه انتقادی پذیری را از دیگر خصوصیات فرمانده برشمرده و افزود: فرمانده باید تاب و تحمل زیاد داشته باشد و با انتقاد کننده به درستی برخورد کرده و پاسخ شایسته دهد تا او را قانع و راضی کند.

امام جمعه شهرستان املش نیز در این آیین، در میان مردم بودن و خدمت صادقانه به مردم را از خصلت های مسئوولان نظام اسلامی برشمرد و افزود: باید با تمام ادارات تعامل داشته باشیم و مردمی رفتار کنیم و دستورات حضرت علی(ع) را که به مالک فرموده بودند نصب العین خود قراردهیم تا بتوانیم با توکل و توسل به خدا درکارها پیروز شویم.

حجت الاسلام والمسلمین علی رنجبر،  سپاه را حلقه وصل بین ادارات عنوان و خاطرنشان کرد :به حق ویژگیهای سپاه منحصر به فرد است و باید کوشش کنیم از این ظرفیت ها به خوبی بهره برگیریم.

علی مهدی پور فرمانده جدید سپاه ناحیه املش هم با اشاره به سابقه بیش از ۲ دهه خدمت در این شهرستان گفت: انشاء الله با توجه به ظرفیت های موجود در شهرستان بتوانیم در جهت خدمت رسانی بهتر گام های موثری برای شهرستان برداریم.

فرمانده سابق سپاه ناحیه املش نیز یادآور شد : هرکاری در شهرستان املش درطول خدمتم انجام گرفت با کمک نیروهای بسیجی و خیرین شهرستان املش بوده و من فقط در این صحنه ها حضور پیدا می کردم و از همه این عزیزان تشکر می کنم.

حمید یحیی پور نگاه وحدت گونه ای که در شهرستان بین مسئولان و مردم وجود داشت را رمز پیروزی در کارها عنوان و خاطرنشان کرد:البته ۴۴ گروه جهادی در شهرستان املش از نظر کمیت و کیفیت عملکرد برجسته ای در بین شهرستانهای استان داشتند .

در پایان مراسم از خدمات حمید یحیی پور تقدیر و علی مهدی پور به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه املش معرفی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *