عملیات اجرای جاده کلاچای – رحیم آباد – قزوین با موافقت سازمان حفاظت محیط زیست سرعت می‌گیرد. به گزارش  رانکوه نیوز؛ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه عصر امروز در بازدید از پروژه در درست ساخت جاده کلاچای – رحیم آباد – قزوین در محدوده سد پلرود رحیم آباد رودسر گفت : […]

عملیات اجرای جاده کلاچای – رحیم آباد – قزوین با موافقت سازمان حفاظت محیط زیست سرعت می‌گیرد.
به گزارش  رانکوه نیوز؛ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه عصر امروز در بازدید از پروژه در درست ساخت جاده کلاچای – رحیم آباد – قزوین در محدوده سد پلرود رحیم آباد رودسر گفت : با موافقت سازمان حفاظت محیط زیست عملیات اجرایی این جاده سریعتر اجرا می شود.
محمد باقر نوبخت با اشاره به اینکه کوتاه شدن زمان سفر و مسافت بین شرق گیلان و قزوین از مزیتهای این جاده است افزود: علت توقف ساخت این جاده برخی مشکلات زیست محیطی بود که برای این مسیر تعریف شده است.
وی افزود: با هماهنگی رییس سازمان حفاظت محیط زیست و بازدید مسئولان این سازمان از این جاده ، تایید شد که این جاده مشکل زیست محیطی ندارد و قرار شد برخی قطعات آن اصلاح و بازسازی انجام شود و حداکثر تا ۲ماه آینده سازمان حفاظت محیط زیست همه نظرات زیست محیطی را اعلام کند.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار امیدواری کرد : احداث آن قسمت از جاده که در محدوده گیلان است و نیاز به مجوز ندارد را با تزریق اعتبارات مناسب با سرعت احداث کنیم.
محمدباقر نوبخت در خصوص روند ساخت سد پلرود هم گفت: با توجه به سابقه این سد اگر مسوولان و پیمانکار ساخت این سد تعهد دهند که تا سال آینده آن را آماده بهره برداری کنند دولت خودش را موظف می داند با توجه به اولویتی که این پروژه دارد برای آن اعتبار تخصیص دهد تا در سال آینده شاهد بهره برداری از این سد باشیم