00:55

1402/01/03

شهید سلیمانی تبلور ارزشهای، دینی وفرهنگی ایران و ایرانی بود / تخصیص 20میلیاردتومان اعتبار برای تکمیل پروژه های عمرانی شهرستان املش

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز فرماندار املش، با توجه به فرا رسیدن اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت : سردار سلیمانی به معنای واقعی کلمه مصداق آیه شریفه( اشداء علی الکُفّار ، رُحماءُ بَینهُم) بود.

رئیس شورای اداری شهرستان املش: شهید سلیمانی ، از سردار سلیمانی در عالم قدرتمندتر است.

محمد رنجبر : شهید سلیمانی عاشق مردم بود و همواره تاکید می کرد که ما وامدار و مدیون مردم هستیم.

رئیس شورای اداری شهرستان: شهید سلیمانی جوانان را ارزشمندترین و پربها ترین سرمایه های کشور می دانست.

محمد رنجبر نیاول فرماندار املش: خوشرویی و خوش اخلاقی در برابر مردم و صلابت و ابهت در مقابل دشمنان یکی دیگر از ویژگیهای سردار سلیمانی بود.

فرماندار املش: شهید سلیمانی تبلور ارزشهای، دینی وفرهنگی ایران و ایرانی بود.

محمد رنجبر فرماندار املش: شهید سلیمانی الگوی مناسبی برای هر قشر و هر انسانی با تفکرات مختلف بود و هرکسی میتواند از این شخصیت تکامل یافته مکتب ولایت استفاده نماید.

فرماندار املش در ادامه بیان داشت: مقام معظم رهبری شهادت سردار سلیمانی را یک حادثه تاریخی خواندند و الحق هم این شهادت یک حادثه تاریخی بود.
وی گفت: دشمن با تصوبب تحریم های ظالمانه قصد جدا کردن مردم از دولت و حاکمیت بود که با هوشیاری ملت بزرگ ایران این نقشه شوم استکبار نیز نقش برآب شد.
در ادامه فرماندار و رییس شورای اداری شهرستان املش، با اشاره به نزدیکی سالگرد حماسه ۹ دی گفت : پیام مهم ۹ دی ، پیام ولایت پذیری، ولایت مداری و هوشیاری ملت بزرگ ایران در مقابل توطئه های دشمنان ایران دانست.

محمد رنجبر گفت: حماسه ۹دی ثابت کرد ، ایرانیان بر سر میثاق و عهد و پیمان خود با ولایت، انقلاب، شهدا و آرمانهای بلند شهیدان همچنان پابرجا بوده و هرگز ذره ای از این آرمانها عدول نخواهند نمود.
در ادامه نماینده عالی دولت در شهرستان املش: در جلسه شورای اداری، ضمن تقدیر و تشکر از همه ادارات و دستگاههای اجرایی گفت:
تعامل و آرامش شهرستان را مدیون تلاش همه مدیران،کارکنان ، خصوصا همراهی اعضاء محترم تامین ،امام جمعه محترم ، نماینده محترم ،ریاست محترم دادگستری و همراهی و همدلی همه مردم و مسئولین دانست.
محمد رنجبر فرماندار املش با تاکید بر ارتباط درست با رسانه ها؛ رسانه ها را چشم تیزبین جامعه دانست و گفت: استفاده از فضای مجازی در شرایط فعلی کشور ضروری است.
وی در ادامه به اقدامات و عملکرد ادارات و مدیران عالی شهرستان پرداخت و گفت: در خصوص مبارزه با کرونا شهرستان املش جز شهرستانهای برتر و موفق در سطح استان بود.
رییس شورای سلامت شهرستان گفت: طرح غربالگری شهید سلیمانی مانند طرح شهید رجایی ، از طرح های ماندگار کشور بود که آینده ارزش این طرح بیشتر آشکار خواهد شد.
رنجبر افزود:در شهرستان املش نیز با مساعدت و پیگیری های نماینده محترم درحوزه های عمرانی اقدامات خوبی در حال انجام است.
وی تصریح کرد:با مدیریت خوب اداره آب‌و‌فاضلاب‌از‌جمله لایه‌روبی‌
چاه‌ها،ترمیم‌شکستگی ها و جلوگیری از هدر رفت آب توسط آبفاضلاب شهرستان انجام گرفته که خوشبختانه پس از این اقدامات بعد از سالها شاهد قطعی آب درشهرستان درطول این مدت نبودیم.
فرماندار املش همچنین از تصویب مبلغ 20میلیارد تومان اعتبار در سفر اخیر به تهران، برای شهرستان املش توسط دکتر نوبخت خبرداد.
رییس شورای اداری شهرستان با اشاره به بارش سنگین برف در مناطق ییلاقی گفت: در روزهای اخیر در مناطق ییلاقی بارش برف به بیش از ۱ متر رسید و حدود ۴۰ روستا را درگیر کرد که با کمک ادارات: راهداری،اداره برق و هلال احمر مشکلات برطرف شد.
وی افزود: الحمدلله با تعامل، همراهی و همدلی‌خوبی‌که در بین همه ارکان شهرستان از جمله اعضاء محترم تامین،نماینده محترم مجلس و امام جمعه محترم وجود دارد امیدواریم ان شاالله به زودی شاهد پیشرفت ، عمران و آبادانی بیشتر شهرستان تاریخی املش باشیم.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *