16:00

1402/09/18

سایت صلح نیوز تعطیل شد

ین سایت که از منتقدان رسانه های متمایل به احمدی نژاد و مشایی به شمار می آمد از امروز رسما از فعالیت در عرصه فضای مجازی کناره گیری کرد.

به گزارش صبح رانکوه، این سایت که از منتقدان رسانه های متمایل به احمدی نژاد و مشایی به شمار می آمد از امروز رسما از فعالیت در عرصه فضای مجازی کناره گیری کرد.

سردبیر این سایت در آخرین یادداشت، “ناملایمتی های فراوان” و تو هین و اتهامات” به آنها را باعث تعطیل شدن سایت ذکر کرده است.

سردبیر این سایت در یادداشتش با عنوان “بی ادعا می رویم” نوشته است: طی ده ماه گذشته و از بدو تولد صلح نیوز سعی کردیم در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و در مقابله با جریان فراماسونری انحرافی و افشای تخلفات و فساد گسترده در دولت احمدی نژاد تا حد توان به ایفای نقش روشنگرانه خود بپردازیم که البته این فعالیت انقلابی با هزینه های فراوانی همراه بود.
وی همچنین افزوده است: اما به راستی دیگر تحمل برخی نامهربانی ها، اتهامات و فشارها از سوی خودی و غیر خودی برای ما غیر قابل تحمل شده است و دیگر تاب حمل این بار سنگین را نداریم ، عده ای دوست ندارند صلح نیوز به فعالیت انقلابی خودعلیه جریان انحرافی  ادامه دهد ما هم بدون ادعا صحنه را ترک می کنیم تا بلکه با ترک صحنه از سوی ما افراد معتقد تر و استوار تر این پرچم را در دست بگیرند.لذا در خاتمه از تمام آنهاییکه احساس می کنند از سوی صلح نیوز به آنها جفا و اجحافی شده است حلالیت می طلبیم و امیدواریم ما را مورد عفو و گذشت خود قرار دهند .

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *