06:32

1402/01/10

رونمایی از گزینه های احتمالی برای تصدی بر کتابخانه های عمومی گیلان

باید دید با رایزنی های انجام گرفته علی رضا مختارپور معاون مطبواتی وزارت ارشاد صفار هرندی در دولت نهم و مدیرکل فعلی کتابخانه های عمومی کشور نام چه کسی را برای پست مدیرکلی این نهاد در گیلان امضاء می کند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه به نقل از گیل خبر،به دنبال تغییر و تحول در نهاد کتابخانه های عمومی استان گیلان شنیده ها حکایت از احتمال حضور سه گزینه برای مدیریت این نهاد دارد.

طبق شنیده ها دکتر حسین اسماعیل پور فرماندار صومعه سرا به دنبال اختلافات با نماینده صومعه سرا ممکن است جابجا شود و کتابخانه های عمومی گیلان یکی از گزینه های احتمالی برای وی است. اسماعیل پور فردی فرهنگی و با سابقه مدیریت و تدریس در دانشگاه است.

دکتر یونس رنجکش معاون اجتماعی فرهنگی استانداری نیز که زمزمه هایی از تغییر و تحولات وی شنیده می شود به عنوان یکی دیگر از کاندیداهای کتابخانه های عمومی محسوب می شود. رنجکش از اهالی رسانه و مدیرمسول چند روزنامه و هفته نامه محلی است.

شنیده می شود دکتر حمید امیدی عضو دوره دوم شورای شهر رشت نیز به عنوان یکی دیگر از کاندیداهای این سمت خالی مانده دولتی است. مدتی پیش زمزمه هایی از حضور وی در سازمان اسناد و کتابخانه های ملی استان گیلان هم شنیده می شد. امیدی حافظ قران کریم میباشد.

نکته جالب توجه در مورد هر سه کاندیدا ارتباط مناسب و نزدیک همه آن ها با معاون محترم سیاسی- امنیتی استانداری گیلان است که زمانی خود مدیرکل نهادکتابخانه های عمومی گیلان بود و حس نوستالژیکی نسبت به این نهاد دارد.

درهرصورت باید دید با رایزنی های انجام گرفته علی رضا مختارپور معاون مطبواتی وزارت ارشاد صفار هرندی در دولت نهم و مدیرکل فعلی کتابخانه های عمومی کشور نام چه کسی را برای پست مدیرکلی این نهاد در گیلان امضاء می کند.

 

%d8%b3%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%86%d9%87

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *