با حضور رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و معاونت درمان وزارت بهداشت، روند ارایه ی خدمات درمانی در بیمارستان نیکوکار املش بررسی شد.       به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، عصر دیروز سه شنبه  دکتر علی نوبخت- رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دکتر حسین جان بابایی- معاونت […]

با حضور رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و معاونت درمان وزارت بهداشت، روند ارایه ی خدمات درمانی در بیمارستان نیکوکار املش بررسی شد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، عصر دیروز سه شنبه  دکتر علی نوبخت- رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دکتر حسین جان بابایی- معاونت درمان وزارت بهداشت به همراه جمعی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی بازدیدی از بیمارستان نیکوکار املش و طی گفتگو با رییس و کادر درمانی این بیمارستان، روند ارایه ی خدمات درمانی و مسایل و مشکلات این بیمارستان را مورد بررسی قرار دادند.

عاشوری رئیس بیمارستان نیکوکار املش و سرپرست شبکه بهداشت این شهرستان نیز درحاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز گفت: بیمارستان نیکوکار املش ۹۱ نفر پرسنل دارد که روزانه علاوه بر بیماران شهر املش، ۲۰ تا ۲۵ بیمار از بیرون پذیرش می شوند.

وی با اشاره به فعال بودن بخش رادیولوژی گفت: از یک ماه پیش دستگاه اصلی آن راه اندازی شد ،مشکل ما نداشتن متخصص رادیولوژیست جهت سونوگرافی است در خصوص  جذب نیروی متخصص رادیولوژی قول مساعد داد شد