16:33

1403/02/01

رهبری املشی: بیمارستان 32 تختخوابی املش در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد

رهبری8-300x168

نماینده مردم رودسر و املش و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از بهره برداری بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان املش در هفته دولت امسال خبر داد.

به گزارش جیرگوابرنیوز، محمد مهدی رهبری املشی عصر شنبه طی یک دیدار مردمی در املش افزود:  امسال یک میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار به این بیمارستان اختصاص یافت و در همه دولت امسال به بهره برداری می رسد.

وی همچنین به طرح تحول نظام سلامت اشاره کرد و اظهارداشت: اجرای طرح تحول نظام سلامت حق مردم و وظیفه دولت است.

نماینده مردم رودسر و املش و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، فرمایش رهبر معظم انقلاب برای رفع نگرانی های مردم در زمان بیماری محقق می شود.

وی همچنین به احداث جاده 7.5 کیلومتری املش به شلمان اشاره کرد و افزود: از این میزان تاکنون پنج کیلومتر به اتمام رسیده و 2.5 کیلومتر باقی مانده است./مهر

رهبری املشی با بیان اینکه قطعه 2.5 کیلومتری این پروژه شش پل زیر گذر طراحی شده است، افزود:  مسیر مزبور از میان مزارع برنج می گذرد بنابراین با ساخت پل های زیر گذر امنیت جانی و مالی کشاورزان تامین خواهد شد.

وی اظهارداشت: در سال 1392 این پروژه چهار میلیارد تومان اعتبار داشت که از این میزان 2.5 میلیارد تومان تخصیص یافت.

نماینده مردم رودسر و املش و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی پیشرفت فیزیکی این پروژه را  60 درصد اعلام کرد و افزود: تسریع در ساخت این پروژه از مطالبات به حق مردم منطقه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *