07:55

1402/07/02

رهبری املشی: اهتمام مسلمانان جهان برای نابودی صهیونیست‌ها ضروری است.

رهبری

به گزارش صبح رانکوه ، محمدمهدی رهبری‌املشی ظهر امروز در مسجد ملاامیرای این شهرستان با بیان اینکه مسجدالاقصی و قدس شریف در چنگال بی‌رحمانه‌ترین دشمنان قرار دارد، اظهار کرد: به دلیل انسان بودن وظیفه داریم از ملت مظلوم فلسطین دفاع کنیم.

وی با اشاره به اینکه تا مادامی که قضیه قدس شریف برطرف نشود مشکلات جوامع اسلامی نیز حل‌نشدنی است، افزود: در قضیه هسته‌ای ایران ظالمانه‌ترین تحریم‌ها درباره کشور ما انجام شد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئله هسته‌ای موجب غضب آنها نشده بلکه مسلمان بودن جمهوری اسلامی ایران موجب به خطر انداختن امنیت صهیونیست غاصب است.

وی با اشاره به اینکه کشورهای اسلامی دشمن صهیونیست محسوب می‌شوند، خاطرنشان کرد: تا مادامی که جرثومه فسادی مانند صهیونیست وجود دارد تمام مسلمانان جهان باید تلاش خود را برای نابودی این فتنه به‌کار گیرند.

رهبری‌املشی صهیونیست را اصل‌ترین دشمن مسلمانان دانست و یادآور شد: قدس قضیه‌ای مربوط به تمام مسلمانان است و داعش و تکفیری در مصر، عراق، سوریه و بحرین دست‌نشاندگان و فریب خوردگان این دسیسه هستند.

وی هدف از برگزاری راهپیمایی روز قدس را پیروی از ولایت فقیه و توجه به مسایل انسانی دانست و متذکر شد: همه ما امروز با وحدت و یکپارچگی انزجار خود را علیه استکبار جهانی و صهیونیست اعلام کرده و از مردم بی‌دفاع و مظلوم فلسطین حمایت می‌کنیم./فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *