جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار: رمز موفقیت بسیج، استفاده از اقشار مختلف جامعه است   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت اظهارات جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار، رمز موفقیت بسیج را استفاده از اقشار مختلف مردم عنوان کرد.   سرهنگ پاسدار کیا عاشوری در جلسه مدیران اقشار بسیج […]

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار: رمز موفقیت بسیج، استفاده از اقشار مختلف جامعه است

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت اظهارات جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار، رمز موفقیت بسیج را استفاده از اقشار مختلف مردم عنوان کرد.

 

سرهنگ پاسدار کیا عاشوری در جلسه مدیران اقشار بسیج شهرستان لنگرود که در سالن اجتماعات سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد افزود: آنچه که سپاه را برجسته کرده و موجب درخشندگی آن در جامعه شده، ارتباط قوی و موثر با بسیج و در کنار مردم بودن است.

 

وی استفاده از اقشار مختلف بسیج را عامل مهم موفقیت در عمق بخشی داخلی دانست و اظهار کرد: بسیج در شرایط کنونی و در حوزه ملی به عنوان یک اقیانوس عظیم و در حوزه بین المللی چشم امید ملت های مسلمان است.

 

سرهنگ پاسدار کیا عاشوری با بین اینکه سختی ها موجب سازندگی ما شد تصریح کرد: آنچه که امروز موجب تحمل شرایط سخت کنونی شده، این بود که در دوران هشت ساله دفاع مقدس در سخت ترین شرایط، کارهای بزرگ و ماندگاری انجام شد.