شهردار کلاچای از رشد حدود شش درصدی در آمد شهرداری این شهر در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز،  ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی روز چهارشنبه در دوازدهمین نشست رسمی شورای اسلامی این شهر گفت: مجموع در آمد شهرداری در شش ماهه نخست سال جاری به میزان ۳۳میلیارد ریال […]

شهردار کلاچای از رشد حدود شش درصدی در آمد شهرداری این شهر در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز،  ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی روز چهارشنبه در دوازدهمین نشست رسمی شورای اسلامی این شهر گفت: مجموع در آمد شهرداری در شش ماهه نخست سال جاری به میزان ۳۳میلیارد ریال بوده که این میزان نسبت به کل در آمد شش ماهه بودجه سال حدود ۶درصد رشد داشته است.

 

وی یادآور شد بودجه مصوب امسال شهرداری کلاچای که به تصویب شورا رسیده ۶۴ میلیارد ریال است که تاکنون بیش از ۵۵درصد آن محقق شده است.

 

شهردار کلاچای همچنین از سرمایه‌گذاری ۳میلیارد ریالی شهرداری در تابستان امسال برای اجرای طرح سلامت دریا در مجتمع نگین شمال شهرداری این شهر خبر داد.
رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این نشست روند جذب اعتبارات شهرداری کلاچای را در نیمه نخست سال جاری مطلوب و از عملکرد شهردار در این زمینه قویا دفاع کرد.

 

مهندس مهدی محمدحسینی افزود: خوشبختانه به طور تقریبی از حیث بودجه و در آمدها روند رو به رشدی شاهد هستیم و تاکید ما استمرار این وضعیت تا پایان سال جاری است و معتقدم این توانایی و قابلیت در مجموعه شهرداری و شورا وجود دارد.

 

دوازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر کلاچای در سال جاری عصر روز چهارشنبه با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر کلاچای برگزار شد.

 

خبرنگار : خدیجه جعفرپور