05:54

1403/04/26

رسانه ها بازوان قدرتمند مدیران جهت پیشبرد امور هستند/ وفاق،همدلی و همراهی مسوولین املش مثال زدنی است

به گزارش رانکوه نیوز دمحمد رنجبر از توانایی و ظرفیت بالای خبرنگاران ، اصحاب رسانه و از نقش بسزای آنان در کمک به مدیران خبر داد و گفت: رسانه‌ها به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولان نقش بسزایی در انعکاس مشکلات جامعه دارند و با ظرافت و پیگیری‌های خود می توانند بازوان قدرتمندی برای مدیران در جهت توسعه و پیشبرد امور باشند.

وی به بحث معضل گل آلود بودن آب شهر املش اشاره کرد و از حل این معضل با افزایش ظرفیت تصفیه خانه طول لات که در حال انجام است ، خبر داد و اظهار داشت: با عنایت جناب آقای دکتر نوبخت اعتباری به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان به تصفیه خانه طول لات اختصاص یافته است.
رنجبر ضمن قدر دانی از پیگیری‌های حجت الاسلام حاج آقا صفری، نماینده مردم املش در مجلس شورای اسلامی در خصوص تامین اعتبار تعمیر تصفیه خانه مذکورخاطر نشان کرد : چون آبرسانی از این تصفیه‌خانه بین املش و رودسر مشترک است با راه اندازی آن مشکل گل آلود بودن آب آشامیدنی شهر املش برطرف خواهد شد.
فرماندار املش  سپس با برشمردن اقدامات دیگر تامین آب شرب شهرستان املش اظهار داشت:جهت تامین آب شرب املش و رفع مشکلات آن درصدد ایجاد ظرفیت‌های دیگری در شهر هستیم که از جمله می‌توان به بازسازی چاهها ی آب ،رفع شکستگیها و لوله‌های مسیر و اتصالات ،احداث یک حلقه چاه در روستای خرشتم و پیگیری جهت احداث مخزن اشاره نمود. ادامه گزارش در لینک زیر بخوانید:

انتهای پیام /

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *