19:42

1403/03/27

راه و هدف شهید سلیمانی دفاع از ولایت، رهبری و امت بود

به گفته وی، مادامی که چنین انسان های شایسته و بزرگ همچون سردار شهید سلیمانی در کشور حضور دارند دشمن یارای تقابل با نظام ما را  نخواهد داشت ، لذا بر همه ما فرض است به شایستگی این ایام را پاس بداریم.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر در ادامه به رفتارهای خصمانه دشمنان علیه ملت ایران در طی 42سال اخیر تاکنون اشاره و اظهار کرد: این تهدیدها و فشارها خللی در عزم و اراده ملت در دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب ایجاد نخواهد کرد و پیوند امت  با ولایت همچنان ناگسستنی است.

فرماندار رودسر، فتنه های دشمنان را در سال 88 تجلی بخشی ار تفکرات پوسیده آنان در ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ذکر و تصریح کرد: اما خوشبختانه ملت با بصیر و انقلابی با محوریت ولایت پاسخ شایسته و قاطع به رفتارهای خصمانه دشمنان داخلی و خارجی دادند.

وی اضافه کرد :هدف دشمنان ضربه زدن به وحدت ملت ایران بود تا از این طریق اصطکاک در بین ملت و ولایت ایجاد. کنند اما نتوانستند طرفی از آن ببندند.

مظفری در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه‌ریزی های پیش بینی شده در راستای برگزاری ویژه برنامه های گرامیداشت سالگرد شهید سلیمانی و نهم دی از شهرداری ها و بخشداری ها خواست در حوزه بصری  نهایت اهتمام را داشته، ضمن اینکه مسئولان فرهنگی هم نقش خود را در تبیین این ایام بکارگیری کنند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *