22:41

1403/03/09

راه اندازی مرکز تلفن 2121 برای اجرای طرح‎‌های آماری در استان گیلان

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ وحید طیفوری در جلسه کارگروه اشتغال سرمایه گذاری  شهرستان املش  با بیان اینکه درسال جاری وبا توجه به شیوع ویروس کرونا مشکلات خاصی در ارتباط با طرح های آماری بودجود آمد افزود: با تهمیداتی که در سطح ملی واستانی صورت گرفت خوشبختانه موفق شدیم جز استان هایی باشیم که با استفاده از سرشماری کشوری 2121در واقع مرکز تلفن استان را راه اندازی نماییم که برای اولین بار در سطح استان اتفاق افتاد.

وی افزود:انتظار ما اینست که در اطلاع رسانی هایی که انجام می گیردبه خانواده ها اطلاع رسانی لازم صورت گیردتا درصورتی که از سوی مرکز 2121تماس حاصل شد بدانند که مرکز آمار استان است واطلاعات دقیق را دراختیار افراد آماری قرار دهند که این اطلاعات محرمانه می باشد وقابلیت استنادی خواهد داشت.

طیفوری درادامه به طرح جامع حمل ونقل اشاره کرد و گفت:این طرح بعد از5 سال برای اولین بار در کشور اجرا خواهد شدویکی از طرح های کلیدی برای محاسبات اقتصادی در حوزه تولید ناخالص داخلی در بخش حمل ونقل خواهد بود که حوزه وسیع ازفعالیت های حمل ونقل های هوایی،دریایی ،زمینی ،باسکول ها، پارکینک هاو پایانه ها و… را تحت پوشش قرار میدهد.

وی اضافه کرد:ریزمحاسبات مالی از طریق نتایج این طرح در اختیار خواهد بود تا بتوانیم در برنامه ریزی مورد استفاده قرار دهیم

طیفوری در پایان افزود:از همکارانم تقاضا دارم با اطلاعات وآگاهی کامل از کارگاههای که حجم وسیع در استان دارند بازدید نمایند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *