20:29

1402/07/12

راه اندازی دو رشته به صورت آنلاین در دانشگاه پیام نور املش

دو رشته تحصیلی در دانشگاه پیام نور شهرستان املش به شیوه الکترونیکی تدریس می شود.

پایگاه خبری تحلیلی صبح رانکوه: رئیس دانشگاه پیام نور املش گفت: ششصد دانشجو در شش رشته تحصیلی حقوق، روانشناسی، اقتصاد کشاورزی، حسابداری، الهیات و مشاوره در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند که 95 درصد این جمعیت دانشجویی را بومی گیلان و 70 درصدشان را بانوان تشکیل می دهند.

مرتضی جعفری افزود: از مجموع شش رشته تحصیلی فوق ذکر، رشته مشاوره برای اولین بار در سال تحصیلی جاری در دانشگاه پیام نور شهرستان املش ایجاد و تأسیس  شده است ولی رشته حقوق بیشترین استقبال کننده را دارد.

رئیس دانشگاه پیام نور املش تصریح کرد: دو رشته تحصیلی الهیات و مهندسی کشاورزی هم با نصب تجهیزات مناسب و مورد نیاز به صورت الکترونیکی و آنلاین برگزار می شود به نحوی که هر یک از دانشجویان مشغول به تحصیل در این دو رشته می توانند از فایل های صوتی و تصویری  ضبط شده ی تدریس استاد بعدآ هم بهره برداری نمایند.

جعفری در پایان با اشاره به این که این دانشگاه سال86 در شهرستان املش تأسیس شده گفت: سالانه بین 90 تا 100 دانشجو از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند که امسال 80 دانشجوی جدید الورود داشتیم که حکایت از کاهش جمعیت دانشجویی  در این دانشگاه می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *