معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار املش گفت: راهیان نور تداوم دفاع مقدس است به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ، رحمت حیدری نژاد ، در جلسه هماهنگی ستاد راهیان نور که با حضور فرمانده سپاه شهرستان ، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و جمعی از روسای ادارات شهرستان در سلن میرزا حبیب ا… املشی برگزار گردید سخن […]

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار املش گفت: راهیان نور تداوم دفاع مقدس است

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ، رحمت حیدری نژاد ، در جلسه هماهنگی ستاد راهیان نور که با حضور فرمانده سپاه شهرستان ، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و جمعی از روسای ادارات شهرستان در سلن میرزا حبیب ا… املشی برگزار گردید سخن می گفت ، گفت : راهیان نور تداوم دفاع مقدس است ، اعزام کاروان راهیان نور مخصوصا برای جوانان لازم است زیرا آنها را با فرهنگ دفاع مقدس و شهدا بیشتر آشنا می کند .

 

وی با اشاره به اهمیت اردوهای راهیان نور اظهار داشت : انتقال فرهگ ایثار و شهادت و رشادت‌هایی که رزمندگان هشت سال دفاع مقدس انجام دادند باید به نسل‌های آینده انتقال داده شود .

 

رحمت حیدری نژاد با بیان اینکه جایگاه اردوهای کاروان راهیان نور افزود : این مسئله آنقدر مهم است که مقام معظم رهبری می فرمایند : باید همه دستگاه ها در بحث راهیان نور درگیر شوند تا این اردوها هر چه باشکوه تر برگزار شود.

 

وی در ادامه افزود: راهیان نور بهترین فرصت برای نشان دادن دلاوری‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان است.

 

حیدری نژاد همچنین با اشاره به کمک دستگاه‌های دولتی به اعزام کاروان‌های راهیان نور گفت: بودجه متمرکز و جداگانه‌ای برای اعزام این کاروان‌ها ابلاغ نشده است اما دستگاه‌های اجرایی از بودجه فرهنگی خود به این اعزام‌ها کمک می‌کنند .