05:03

1403/04/24

رئیس کمیته امداد املش خبر داد اطعام 5 هزار مددجوی کمیته امداد املش

مهدی-پنجی-کمیته-امداداملش-130x150

رئیس کمیته امداد املش از اطعام پنج هزار نفر مددجوی این نهاد با کمک خیران در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 به گزارش صبح رانکوه، مهدی پنجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در املش با اشاره به برگزاری جشن رمضان و نمایشگاه توانمندی‌های مددجویان اظهار کرد: غرفه‌های نمایشگاهی با رویکرد توانمندسازی نیازمندان به ویژه در زمینه‌های اشتغال، عمران، فرهنگی و اطلاع‌رسانی از عملکرد کمیته امداد به مردم برپا شده است.

وی استفاده از فضای معنوی جامعه در ماه مبارک رمضان با اشاعه فرهنگ نوعدوستی، انفاق، نیکوکاری و جذب حامی و خیران را از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه مذکور عنوان کرد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی املش گفت: به منظور رواج سنت حسنه یتیم‌نوازی، کمک به همنوع و تسهیل در مشارکت مردم مومن و روزه‌دار و خداجو در ماه مبارک رمضان، امسال یک‌ هزار کیسه همیار مولا بین خیران و مردم املش توزیع می‌شود.

وی از اطعام بالغ بر 5 هزار نفر مددجو و افراد نیازمند املشی در ماه مبارک رمضان با همکاری خیران خبر داد و گفت: برای اطعام این تعداد 50 میلیون تومان هزینه می‌شود.

پنجی با بیان اینکه 2 هزار و 850 خانوار املشی زیرپوشش نهاد کمیته امداد هستند، یادآور شد: بالغ بر 100 بچه یتیم با 678 حامی زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند./فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *