21:25

1403/04/23

رئیس علوم پزشکی گیلان:بیمارستان جدید الاحداث املش بزودی از امکانات درمانی تجهیز خواهدشد

139304071336115483100174-210x180

رئیس علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه یکی از اولویت‌های مهم وزارت بهداشت و درمان رسیدگی به وضعیت بیمارستان‌های دولتی در شهرستان‌ها است، گفت: تجهیز امکانات درمانی بیمارستان جدید الاحداث املش انجام می‌شود.

به گزارش صبح رانکوه ، پروفسور انوش برزیگر ظهر امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان جدید الاحداث این شهرستان، با اشاره به اجرای طرح پایش وضعیت بیمارستان‌های استان، اظهار کرد: یکی از اولویت های مهم وزارت بهداشت و درمان رسیدگی به وضعیت بیمارستان های دولتی در شهرستان‌ها است.

وی با اشاره به اتمام ساختمان جدیدالاحداث املش، افزود: تلاش می‌شود با تامین اعتبارات لازم، محوطه‌سازی و بخش تاسیسات و تجهیز بیمارستان به سرعت انجام گیرد تا در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری از این بیمارستان باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه تمام تلاش خود را در راستای ارائه امکانات مطلوب به مردم این شهرستان در حوزه سلامت انجام می‌دهیم، گفت: امروزه برخورداری کامل از رفاه فردی و اجتماعی و شعار انسان سالم محور توسعه پایدار مدنظر قرار گرفته است.

املشی نماینده مردم املش در مجلس شورای اسلامی در این بازدید از بیمارستان جدیدالاحداث املش گزارش را ارئه کرد و گفت: میزان پیشرفت فیزیکی ساختمان و بخش‌های مختلف آن مطلوب است.

محمد مهدی رهبری با بیان اینکه پیگیری لازم برای جذب اعتبارات لازم برای تکمیل این پروژه در حال انجام است، تصریح کرد: بیمارستان املش در بخش‌های داخلی، اطفال، زنان، جراحی، ICU و دیالیز به همشهریان املشی خدمات ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه بازسازی ساختمان قدیمی مرکز بهداشتی درمانی شبانه روزی املش از مصوبات سفر امروز رئیس دعلوم پزشکی گیلان است، گفت: هدف ارائه خدامت مطلوب به مردم در بخش‌های مختلف به ویژه درمان است.

انتهای پیام/تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *