فرماندار املش در دیدار چهره به چهره با مردم دیدار چهره به چهره مسئولین با مردم احترام به حقوق شهروندی است .   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ، یونس محمودی فرماندار شهرستان املش صبح سه شنبه ( ۱۷ اردیبهشت ماه ) دیدار چهره به چهره با مردم شهرستان به منظور رسیدگی به درخواست ها […]

فرماندار املش در دیدار چهره به چهره با مردم دیدار چهره به چهره مسئولین با مردم احترام به حقوق شهروندی است .

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ، یونس محمودی فرماندار شهرستان املش صبح سه شنبه ( ۱۷ اردیبهشت ماه ) دیدار چهره به چهره با مردم شهرستان به منظور رسیدگی به درخواست ها ، مسایل و مشکلات آنان در فرمانداری برگزار شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان ؛ در حاشیه ملاقات مردمی حلول بهار قرآن، ماه مبارک رمضان را به همه مسلمانان به ویژه مردم شریف و متدین شهرستان املش تبریک عرض می‌نمایم و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان ، از درگاه حق تعالی توفیق بهره‌گیری از برکات این ماه عزیز را برای همگان مسئلت می‌نمایم.

همچنین ایشان در دیدار چهره به چهره افزودند : دیدار چهره به چهره مسئولین با مردم احترام به حقوق شهروندی است.

فرماندار املش با اشاره به اینکه شنیدن مسائل و مشکلات مردم از وظایف اولیه مسئولین می باشد ، تصریح کرد : دولت تدبیر و امید با همین رویکرد در جهت رفع مشکلات مردم در زمینه های مختلف گام های موثری را برداشته است .

شایان ذکر است فرماندار شهرستان املش ، سه شنبه هر هفته در ملاقات مردمی به درخواست های شهروندان و مراجعه کنندگان رسیدگی می کند.