02:50

1403/04/01

دیدار فرماندار شهرستان املش با رئیس نظام مهندسی املش

به گزارش رانکوه نیوز، در این دیدار صمیمانه فرماندار املش ضمن تبریک این روز به تمام مهندسین این شهرستان گفت : یکی از ویژگی های بارز یک مهندس تولید فکر در نظام ساخت و ساز کشور است.

در ادامه مهندس رنجبر، فرماندار املش با اشاره به اهمیت و نقش سازمان نظام مهندسی در نظارت بر ساخت و سازهای استاندارد و پیشگیری از ساخت و سازهای غیر اصولی اظهار کرد: نظام مهندسی باید یک نظارت جدی، بدون تعارف را سرلوحه کارخود قرار دهد تا شاهد بالا رفتن کیفیت ساخت و ساز و ساختمان های ایمن و مقاوم باشیم.

در ادامه این نشست مهندس زارع پور رئیس نظام مهندسی املش با تبریک روز مهندس به مهندسان شهرستان املش با بیان اینکه نظام مهندسی با تشکیل اتاق فکر و با استفاده از مشورت متخصصان می تواند نقش بسیار مهمی در توسعه و عمران شهری داشته باشد عنوان کرد: سازمان نظام مهندسی می تواند با برقراری تعامل با ارگان های مرتبط با ساخت و ساز برنامه ریزی های بلند مدتی داشته باشد.

وی با اشاره به جمعیت مهندسان جوان اظهار داشت : در املش 220 عضو داریم که از این تعداد حدود 60درصد زیر30سال هستند و این جمعیت جوان در توسعه شهر می توانند نقش بسزایی ایفا کنند.

مهندس زارع پور افزود: شهرداری و اعضای شورای شهر می توانند  با نظام داوطلبی سازمان و با کمک کانون مهندسان و دفتر نمایندگی شهرستان در رفع بحران های زیست محیطی و منابع طبیعی شهر از جمله مشکلات زیست محیطی موفق باشند وبا توجه به اینکه یکی از وظایف شوراها تشکیل اصناف و نهادهاست و با کمک نهادهای مدنی بیشتر چالش ها رفع خواهد شد.

بزرگترین رسانه خبری شهرستان املش👇
@RankoohNews 💯رانکوه نیوز

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *