04:39

1403/02/02

دیدار رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش با 2 خانواده شهید

صبح امروز همزمان با دومین روز از گرامیداشت هفته کار و کارگر رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش به همراه امام جمعه محترم و روسای بنیاد شهید ، اداره کار ،تامین اجتماعی و فرمانده حوزه بسیج کارگری املش با حضور در منزل 2 تن از خانواده‌های معظم شهدا یاد شهیدان والامقام را گرامی داشت.

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ ابراهیم طاهریان با حضور در منزل والدین شهیدان، جوادی و نوری ضمن ادای احترام به مقام والای شهیدان با والدین شهیدان دیدار ودلجوئی کرد.

 

وی با بیان اینکه اجر و مزد والدین شهدا نزد خداوند تضمین شده است، اظهار کرد: شهدا جایگاه واقعی خود را نزد خداوند بدست آورده‌اند این مائیم که به شهدا نیازمندیم و نباید شهدا را فراموش کنیم.

این مقام مسئول ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان و خانواده معظم آنان، دیدار با خانواده معزز شهدا و ایثارگر را یک توفیق و وظیفه دانست و افزود: بالا‌ترین ارزشی که در نظام وجود دارد تکریم و ارج نهادن به مقام ایثارگری و شهادت است، پیشرفت و اعتلای کشور مدیون از جان گذشتگی، ایثار و رشادت‌های دوران هشت سال دفاع مقدس است.

در پایان این دیدار‌ها رییس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی املش با اهداء لوح سپاس و هدایایی از خانواده‌های شهیدان تجلیل بعمل آوردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *