دیدار اعضای شورای شهر با رنجبر سرپرست فرمانداری املش در دفتر فرماندار برگزار گردید.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز در ابتدای این دیدار رییس شورای شهر با تبریک به محمد رنجبر جهت انتصاب در سمت سرپرست فرمانداری افزود:در شهرستان املش برخی مشکلات وجود دارد که شهرداری و مجموعه شورای اسلامی شهر به تنهایی […]

دیدار اعضای شورای شهر با رنجبر سرپرست فرمانداری املش در دفتر فرماندار برگزار گردید.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز در ابتدای این دیدار رییس شورای شهر با تبریک به محمد رنجبر جهت انتصاب در سمت سرپرست فرمانداری افزود:در شهرستان املش برخی مشکلات وجود دارد که شهرداری و مجموعه شورای اسلامی شهر به تنهایی قادر به رفع آن نیستند و می طلبد که دراین راستا دستگاههای دیگر از جمله فرمانداری همکاری بیشتری داشته باشد.

 

 

درادامه یکی از مشکلات اساسی شهراملش را قطعی آب عنوان کرد وگفت:درایام عید نوروز و تعطیلات شهرستان املش بیشترین مسافر ومهمان را دارد اما بامشکلات قطعی آب مواجه است.

 

وی همچنین بحث فاضلاب را از دیگر مشکلات شهراملش برشمرد وگفت: از منطقه کیازنیک تاکیاکلایه بیشترکوچه ها،فاضلابشان رابه لوله های جمع آوری آبهای سطحی وصل کرده اند که به مزارع سرازیر می شوند.

 

نظریان به بحث پسماند زباله پرداخت و افزود: دراین راستا طی دوسال است که خواستار قطعه زمینی جهت ریجکت پسماندشدیم اما متاسفانه تاکنون هیچ گونه اقدامی صورت نگرفته است.

 

 

وی همچنین به پروژه کمربندی املش اشاره کرد وگفت:اعتباراتی جهت آسفالت و تملک توسط شهرداری در حال انجام است و از ادارات مرتبط دیگرمیخواهیم که وظایف شان را در راستای اجرای این کمربندی انجام دهند

 

 

رئیس شورای اسلامی شهر املش در ادامه این نشست در رابطه با مشکلات شهرستان هم خواستارپیگیری جاده املش به شلمان و الحاق مجددمنطقه هلودشت به املش شدند

 

 

.در پایان افزود:ازهمه مسوولین انتظار داریم که درجهت رفع مسائل و مشکلات شهرستان همراه و پشتیبان شهرداری باشند تا بتوانیم خدمات بیشتر وارزنده تری را به شهروندان املش ارائه دهیم.