20:41

1402/09/13

دیدارامام جمعه املش ازدفترهیأت نظارت برانتخابات این شهرستان

نباید در قوه ی مقننه نا اهلانی وارد شوند که به دل مردم و رهبر خون کنند.

 

 

پایگاه خبری تحلیلی صبح رانکوه: حجة الاسلام والمسلمین تقی روحانی امام جمعه املش در دیدار با اعضای ستادی هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان املش در آستانه ی 26 تیر سالروز تاسیس شورای نگهبان در محل این دفتر گفت:انتخابات سال94مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان به لحاظ حاشیه ای به مراتب از انتخابات ریاست جمهوری سال88 مهم تر است و عده ای که قصد تحریف امام (ره)را دارند می خواهند با نام و آبروی امام(ره) وارد عرصه ی انتخابات و مجلس شوند که همه باید تلاش کنیم طبق وصیت سیاسی الهی امام نگذاریم این نااهلان وارد مجلس شوند تا با خیانت به مردم و انقلاب دل مردم و رهبر را خون کنند و این می طلبد که شورای نگهبان در نظارت بر انتخابات دقیق باشد.

امام جمعه ی املش در ادامه از شورای نگهبان به عنوان نهادی مقدس و نگهبان انقلاب یاد کرد و کفت:امام خمینی آرزو داشت که قوانین کشور بر اساس موازین دین اسلام وضع شود و علمای دین بر آن نظارت داشته باشندو با تشکیل شورای نگهبان بزرگترین خدمت را به مردم و انقلاب در این زمینه نمود که اگر تحقق نمی یافت امروز هر کس بر اساس تشخیص خویش قانون را تفسیر می نمود و نظام دچار آسیب پذیری می شد.

امام جمعه ی املش از مردم به عنوان بهترین ناظر یاد کرد و گفت اگر نشارت مردمی نباشد وضعیت نگران کننده می شودو اکنون نیز بسیاری از خیانت های داخلی با حساسیت، دقت و توجه مردم آشکار و خنثی می شود.

حجة الاسلام والمسلمین  روحانی تصریح کرد:امام راحل با احیای شورای نگهبان یک ارزش قرآنی و الهی را احیا کرد که اوج افتخار شورای نگهبان در مدیریت شجاعانه ی انتخابات سال 88 بود و تا این نهاد مقدس است هیچ خدشه ای بر قوانین کشور وارد نیست و از این بابت باید به خود تبریک بگوییم.

امام جمعه ی املش از آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان و آیت الله یزدی رئیس مجلس خبرگان به عنوان ذخیره های با ارزش انقلاب یاد کرد و گفت:دشمن تلاش زیادی برای ترور شخصیت آیت الله جنتی نمود همان گونه که اوایل انقلاب علیه شهید مظلوم بهشتی نمود و این شیوه ی همیشگی دشمن است.

امام جمعه ی املش در ادامه با توصیه همراه با تاکید به نیروهای هیئیت نظارت بر انتخابات گفت:کسانی که در این عرصه فعالیت میکنند باید خیلی مواظب باشند که فریب شیاطین را نخورده و تحت تاثیر القائات جریانات حزبی و گروهی قرار نگیرند و دین خویش را به دنیای دیگران نفروشند و از آرای مردم در انتخابات به خوبی صیانت کنند.

در ابتدای این دیدار علی جانی پور سرپرست دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات شهرستان املش در گزارشی عنوان نمود که این دفتر از سال 80 در شهرستان املش تاسیس شده و شروع به فعالیت نمود و هم اکنون 451 از افراد شایسته، متعهد و ذیصلاح در آن عضویت دارند و یک بانک اطلاعاتی امن  تاسیس شده که بنا به سفارش رهبر معظم انقلاب می باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *