دکتر کوروش خزلی از همکاران با سابقه حفاظت محیط زیست و از فعالان حیات وحش پس از طی یک دوره بیماری صبح روز پنجشنبه بیست و پنجم مرداد ماه دار فانی را وداع کرد.     به گزارش رانکوه نیوز به نقل از  روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان مرحوم کورش خزلی متولد بهمن ماه […]

دکتر کوروش خزلی از همکاران با سابقه حفاظت محیط زیست و از فعالان حیات وحش پس از طی یک دوره بیماری صبح روز پنجشنبه بیست و پنجم مرداد ماه دار فانی را وداع کرد.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز به نقل از  روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان مرحوم کورش خزلی متولد بهمن ماه ۱۳۳۴  دارای دکترای علوم سیاسی و کارشناس اداره حقوقی  حفاظت محیط زیست گیلان بود.

 

 

مرحوم کوروش خزلی ؛ با داشتن تحصیلات عالی به دلیل علاقمندی به حیات وحش و محیط زیست گیلان همچنان بعنوان یک کارشناس به محیط زیست و حیات وحش آن خدمت می کرد.

مرحوم  خزلی بدلیل علاقمندی و حمایت شبانه روزی از حیات وحش چهره شناخته شده ای در استان و حتی کشور بود که مورد توجه خبرنگاران و رسانه ها قرار می گرفت. آخرین حضور ایشان در سیمای ملی در برنامه ماه عسل بود که  در ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش شد.

 

دکتر خزلی همیشه اظهار میداشت  کاش به جای حقوق،درس دامپزشکی و محیط زیست می خواند تا بهتر می توانست به حیات وحش کمک کند.

 

روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان ضایعه درگذشت این پاسدار محیط زیست و حیات وحش را به خانواده آن مرحوم و همکاران و دوستداران محیط زیست تسلیت می گوید.