فرمانده انتظامی املش در دیدار با جانباز جنگ تحمیلی ” ایرج یعقوبی ” گفت: عزت و افتخار کشور عزیزمان از برکت خون شهدا و نتیجه از خود گذشتگی‌های ایثارگران و جانبازان است.   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، سرهنگ ” قاسم جانعلی‌پور ” که به همراه جمعی از کارکنان انتظامی با جانباز جنگ تحمیلی ” […]

فرمانده انتظامی املش در دیدار با جانباز جنگ تحمیلی ” ایرج یعقوبی ” گفت: عزت و افتخار کشور عزیزمان از برکت خون شهدا و نتیجه از خود گذشتگی‌های ایثارگران و جانبازان است.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، سرهنگ ” قاسم جانعلی‌پور ” که به همراه جمعی از کارکنان انتظامی با جانباز جنگ تحمیلی ” ایرج یعقوبی ” دیدار کرد بیان داشت: موفقیت‌های ناجا و جایگاه فعلی پلیس در جامعه، حاصل زحمات و خدمات ایثارگران و جانبازان و از خود گذشتگی شهدا است.

 

این مقام انتظامی افزود: کارکنان نیروی انتظامی در برابر وظایف خود که ایجاد نظم و امنیت پایدار، احقاق حق مردم و دفاع از مظلوم است از جان خود مایه می‌گذارند.

وی عزت و افتخار کشور عزیزمان را از برکت خون شهدا و نتیجه از خود گذشتگی‌های ایثارگران و جانبازان دانست و خاطرنشان کرد: صبر و استقامت جانبازان و خانواده‌های آنان است که موجب خشنودی خداوند متعال شده و در سایه فداکاری و از خودگذشتگی آنان امروز از امنیت و آرامش پایداری در جامعه برخوردار هستیم.

گفتنی است جانباز ” ایرج یعقوبی ” از کارکنان انتظامی شهرستان املش بوده که پس از ۲۵سال خدمت در لباس سبز ناجا به افتخار بازنشستگی نائل آمد.