21:08

1402/07/12

دولت دوازدهم تیم اقتصادی قوی به مجلس معرفی کند

نماینده مجلس گفت: طبق سند ۱۴۰۴ در مبحث اقتصاد عقب هستیم، گفت: دولت دوازدهم باید تیم اقتصادی قوی به مجلس معرفی کند.

 

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه اسدالله عباسی در گفتگو با خبرنگار ۸دی نخستین اولویت دولت دوازدهم را پرداختن به مسائل اقتصادی در کشور دانست و اظهار داشت: دولت باید نسبت به رشد، رونق و مسائل اشتغال و تولید در کشور برنامه ای راهگشا داشته باشد.

وی اشتغال را مهمترین چالش پیش روی دولت برشمرد و افزود: مهمترین مسئله ای که دولت باید کمر همت خود را در دولت دوازدهم محکم تر ببندد پرداختن به مسائل مربوط به حوزه اشتغال و ساماندهی بازار کار جوانان است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با تاکید بر اینکه دولت باید از بخش تولیدات داخلی حمایت کند، گفت: دولت باید ضمن اینکه از تولیدات داخلی حمایت می کند، برنامه ای کاربردی و ویژه برای کنترل و مهار قاچاق کالا داشته باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی مسائل مربوط به فرهنگ را از مهمترین مسائل و چالش های در پیش روی دولت دوازدهم نام برد و اظهار کرد: ما در راستای افق ۱۴۰۴ سند چشم انداز در اکثر موضوعات ما پیشرفت هایی داشته ایم اما در بخش اقتصاد و به ویژه فرهنگ کمی عقب مانده ایم.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق برنامه توسعه نتوانسته ایم در حوزه اقتصاد و فرهنگ پیش برویم، تصریح کرد: دولت دوازدهم باید تیم اقتصادی قوی را انتخاب نماید و به مجلس معرفی کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *