18:40

1403/02/31

امام جمعه املش

دشمنان جنگ ترکیبی علیه ایران راه انداخته‌اند

امام جمعه املش گفت: امروز دشمنان انقلاب همه ظرفیت و توانایی خود را پای کار آورده و جنگ ترکیبی هوشمند را در حوزه‌های مختلف علیه ما به راه انداخته‌اند.

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین رنجبر امام جمعه شهرستان املش در خطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه در سفارش به تقوای الهی با بیان اینکه از امام صادق (ع) است که هرگاه به شما اندوهی رسیدبگویید لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم که کلید گشایش و گنجی از گنج های بهشت است افزود:لذا اهل تقوا اهل توکل هستند وبا توکل به خداوند کار می‌کنند.

 

 

اختصاصی

وی با اشاره به اینکه یکی از مطالبات مقام معظم رهبری در سخنانشان بحث مبارزه با فساد بوده است که ایشان فرمودند فساد مانند اژدهای هفت سر است که اگر یک سر آن را بزنید شش سر دیگر می روید گفت:چند راهبرد مبارزه با فساد یکی عدم برخورد با شعاری مبارزه با فساد-تببین ،شفاف سازی و اطلاع سازی دقیق -قاطعیت دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی -اعتماد راسخ مدیران برای مبارزه با فساد از دیگر راهبردی ها برای مبارزه با فساد است.
حجت الاسلام والمسلمین رنجبر در ادامه به انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در ۲۴ اردیبهشت پرداخت و افزود:نمره رئیس جمهور فعلی مطلوب نیست و انشاا…انتخابات سرنوشت سازی در ترکیه صورت گیرد که تفکر غرب وابسته به اسرائیل و آمریکا نداشته باشد که به جهان اسلام ضربه بزند.
امام جمعه املش همچنین به جنگ یمن با عربستان صعودی پرداخت و افزود:ریشه این مسائل آمریکا است و می گوید که حق صلح با یمن را ندارید چرا اینکه صلح برابر با پیروزی جبهه مقاومت است و انشاا…که بزودی صلح برای مردم و کودکان یمنی برقرار شود.
وی همچنین به ۲۵ شوال ضمن تسلیت شهادت حضرت امام صادق (ع) اشاره داشت و گفت:دشمن به اختلاف ۳ ضلعی ،اختلاف و تفرقه بین مردم و مسئولان، مردم با همدیگر و مسئولین با همدیگر دامن زده است.همچنین درگیری های داخلی حاکمان با همدیگر، فساد اخلاقی و بی حجابی راه انداختند و رهبر انقلاب فرمودند دشمن دارد ایران را اندولسی می‌کند.

وی افزود:دشمن جنگ ترکیبی به راه انداخته است و رهبر انقلاب دراین باره فرمودند دو راهکار یکی کار و دیگری ابتکار است و دشمن باید بداند که ما پیرو مکتب سردار سلیمانی هستیم وخواهیم بود.

خطیب جمعه شهرستان در پایان با اشاره  به مشکلات شهرسان از افتتاح آب شرب در روستاهای بویه و کشمش در هفته اول خردادماه ، شروع به کار تثبت و زیرسازی محور سیاه خلک به زیاز ، افزایش برداشت و تولید برگ سبز چای توسط چایکاران شهرستان و اشاره به هفته جمعیت و فرزند آوری و برپایی جشن تکلیف در شهرستان املش مطالبی را بیان کردند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *