رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از صحت عمل و رد رشوه ۳۴ میلیون ریالی ماموران وظیفه‌ شناس یگان امداد شهرستان رودسر خبر داد.       به گزارش رانکوه نیوز، به نقل از پلیس، سرهنگ « وهاب محسن‌نژاد » گفت: ماموران انتظامی بخش کلاچای شهرستان رودسر حین گشت زنی یک دستگاه خودرو سواری پراید را […]

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از صحت عمل و رد رشوه ۳۴ میلیون ریالی ماموران وظیفه‌ شناس یگان امداد شهرستان رودسر خبر داد.

 

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، به نقل از پلیس، سرهنگ « وهاب محسن‌نژاد » گفت: ماموران انتظامی بخش کلاچای شهرستان رودسر حین گشت زنی یک دستگاه خودرو سواری پراید را که با حرکات نمایشی در حال تردد بود مشاهده کردند.

 

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس، خودرو مورد نظر را متوقف و در بازرسی صورت گرفته از راننده و خودرو وی ۱۵ گرم و ۲۲ سانت مواد مخدر از نوع شیشه کشف کردند.

وی اظهار داشت: متهم دستگیر و حین انتقال به مقر انتظامی برای رهایی از پیگرد قضائی و آزادی غیرقانونی مبلغ ۳۴ میلیون ریال وجه نقد به عنوان رشوه به ماموران انتظامی پیشنهاد می‌دهد.

 

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه پیشنهاد رشوه با عزت نفس و صحت عمل ماموران انتظامی رد، مراتب صورتجلسه و متهم به مرجع قضائی معرفی شد، گفت: شهروندان هرگونه انتقاد، پیشنهاد، تقدیر، شکایت و یا درخواست از پلیس را با سامانه مردمی ۱۹۷ در میان بگذارند.