اختصاصی/ فرمانده انتظامی شهرستان شفت از دستگیری ۱۶ نفر در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.   به گزارش خبرنگارصبح رانکوه؛ سرهنگ علی صداقت در تشریح این خبر گفت: با پیگیری اخبار و اطلاعات واصله مردمی و طی هماهنگی های انجام شده با […]

اختصاصی/ فرمانده انتظامی شهرستان شفت از دستگیری ۱۶ نفر در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه؛ سرهنگ علی صداقت در تشریح این خبر گفت: با پیگیری اخبار و اطلاعات واصله مردمی و طی هماهنگی های انجام شده با مرجع محترم قضایی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و ماموران انتظامی این فرماندهی به محوریت یکی از مراکز دهستان‌های شهرستان شفت جهت اجرای این طرح اقدام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شفت گفت: در اجرای این طرح طی ۵ فقره عملیات ۳ دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت توقیف، بیش از نیم کیلوگرم از انواع مواد مخدر کشف و ۱۶ متهم دستگیر شده نیز با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ صداقت در پایان ضمن تشکر و قدردانی از اطلاع رسانی شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گفت: همکاری خوب مردم با نیروی انتظامی می تواند نقش موثری در رابطه با تامین امنیت و آرامش شهروندان داشته باشد.