14:01

1403/01/26

دستگيري و احضار 22 نفر از اراذل و اوباش در رودسر

فرمانده انتظامی رودسر گفت: در راستای اجرای طرح مقابله با اراذل و اوباش 16 نفر از این افراد دستگیر و 6 نفر از آنها به پلیس امنیت احضار شدند.

 گزارش رانکوه نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس ؛ سرهنگ “سید جلال‌الدین جوانمردی”، ضمن هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی در جامعه، اظهار داشت: پلیس اجازه قدرت نمایی و جولان دادن به اراذل و اوباش را نخواهد داد.

وی در ادامه گفت: به منظور ارتقاء امنيت اجتماعي و در راستای اجرای طرح 2 روزه برخورد با اراذل و اوباش، شناسایی و کنترل این افراد در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان رودسر تصریح کرد: در این طرح 16 نفر از اراذل و اوباش که با ایجاد رعب و وحشت سبب مزاحمت برای شهروندان می‌شدند دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
این مقام انتظامی بیان داشت: در این طرح، 6 نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار نیز به پلیس امنیت احضار و از آنها در خصوص عدم ارتکاب هرگونه ناهنجاری اجتماعی تعهد اخذ شد.
سرهنگ جوانمردی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس به عنوان خادمان مردم برابر قانون و در سایه حمایت‌های قضائی با افرادی که برای مردم ایجاد مزاحمت کنند با قدرت و قاطعیت برخورد کرده و در این راستا به هیج وجه با قانون‌شکنان مماشات نخواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *