20:06

1402/07/12

دستگيري عاملان تبليغ فرقه‌هاي نوظهور در املش

.به گزارش رانکوه نیوز ؛ سرهنگ “حسين حسن‌پور” در بر لزوم مقابله با ناهنجاري‌هاي اجتماعي و جلوگيري از اشاعه فرهنگ غربي و خود ساخته در فضاي مجازي و حقيقي تاكيد كرد.

وي در ادامه گفت: در پي دريافت خبري مبني بر برگزاري مراسمات خرافه‌پرستي، تبليغ فرقه‌هاي نوظهور و مصرف مواد مخدر توسط چندين نفر در جنگل‌هاي گيلان و فراخوان افراد از طريق فضاي مجازي و حضور آنها در قالب گروه‌هاي گردشگري در استان، بلافاصله پيگيري موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس قرار گرفت.
جانشين فرمانده انتظامي استان گيلان با بيان اينكه با اقدامات فني و پليسي صورت گرفته محل فعاليت اين افراد در ارتفاعات ييلاقي يكي از روستاهاي شهرستان املش مورد شناسايي قرار گرفت افزود: ماموران پليس امنيت عمومي استان با همكاري فرماندهي انتظامي املش با اشرافيت اطلاعاتي به محل مورد نظر اعزام شدند.
اين مقام انتظامي از دستگيري 22 نفر از عاملان تبليغ فرقه‌هاي نوظهور و منحط غربي خبر داد و تصريح كرد: 14 دستگاه خودرو و تعدادي آلات و ادوات تبليغ فرقه‌هاي نوظهور و منحط غربي از متهمان كشف شد.
سرهنگ حسن‌پور بيان داشت: متهمان اين پرونده پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني در اختيار مرجع قضائي قرار گرفتند.
وي در پايان با اعلام اينكه دشمن با تهاجم فرهنگي اعتقادات جوان را هدف قرار داده است خاطرنشان كرد: با تقويت اعتقادات مذهبي در خانواده‌ها مي‌توان دشمن را در رسيدن به اهداف خود ناكام ساخت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *