20:10

1403/01/27

دستگيري سارق با 11 فقره سرقت منزل در رودسر

فرمانده انتظامي رودسر از شناسايي و دستگيري سارق و کشف 11فقره سرقت منزل در در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش رانکوه نیوز؛ سرهنگ “رمضانعلي پورقاسم”  با بيان اين خبر گفت: در پي وقوع سرقت هاي متعدد منزل در اين شهرستان، مراتب در دستورکار کارآگاهان پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ پورقاسم با بيان اين كه ماموران با تحقيقات نامحسوس و بازبيني صحنه هاي سرقت متهم 47 ساله اي را در اين خصوص شناسايي كردند، افزود: ماموران طي عمليات پليسي متهم را در منزلش دستگير و به پليس آگاهي منتقل كردند.

وي با اشاره به اينكه متهم در بازجويي فني ماموران به 11 فقره سرقت منزل با همدستي فرد ديگري اعتراف كرد، بيان داشت: ماموران در منزل متهم مقادير قابل توجهي از اموال مسروقه را کشف و ضبط كردند.

اين مقام انتظامي با اشاره به ارزش 200 ميليون ريالي كشفيات از منزل متهم، از تلاش ماموران براي شناسايي و دستگيير همدست متهم خبر داد و تصريح كرد: متهم با تشكيل پرونده به دادسرا ارسال و با قرار صادره روانه زندان گرديد.

فرمانده انتظامي شهرستان رودسر با اشاره به شيوه سرقت سارقان كه با شناسايي خانه هاي خلوت و به طور شبانه اقدام به سرقت منزل مي كردند از مردم اين شهرستان خواست، منازل خود را به منظور جلوگيري از سرقت به تجهيزات ايمني و دوربين مداربسته مجهز نمايند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *