07:06

1403/05/02

در تذکر غلامعلی جعفرزاده به رئیس ‌جمهورمطرح شد: عدم اجرای قانون در مورد استخدام مربیان پیش‌ دبستانی و معلمان حق‌التدریسی

29845_999

 به گزارش صبح رانکوه غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی  ،  محمدمهدی رهبری، حسن خسته‌بندو مهرداد لاهوتی در تذکری به رئیس ‌جمهور خواستار توضیح علت عدم اجرای قانون در مورد استخدام مربیان پیش‌ دبستانی و معلمان حق‌التدریسی شدند.

ابوذر ندیمی نیز  نیز در نشست روز (یکشنبه ۲۹ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری به وزیر نیرو با طرح این سؤال که آقای وزیر سدها نباید به بهره برداری برسند گفت: گیلان که جزو پرباران ترین مناطق کشور است در تأمین آب زراعی و شرب مشکل جدی دارد و برای این موضوع هیچ توجیهی وجود ندارد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور تذکر داد و گفت: آقای رئیس جمهور بودجه ای که پول نیاورد مشکلی حل نمی کند تاکنون یک ریال هم برای پروژه های عمرانی تزریق نشده و این حوزه نیازمند توجه بیشتر است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مدیریت‌های ناکارآمد را مورد نقد قرار داد وگفت: آقای وزیر جهاد کشاورزی اگر نسبت به تعیین تکلیف مدیر سازمان چای اقدام نکنید دود این کم کاری ها به چشم خود شما می رود.

 جبار کوچکی نژاد نماینده رشت به وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص توضیح علت  عدم تاسیس شعب بانکهای دولتی در مناطق حاشیه شهر رشت، به وزیر کشور در خصوص لزوم حل مشکل انباشت زباله شهرهای گیلان در رشت تذکر داد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *